Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit utáltok legjobban a GTA...

Mit utáltok legjobban a GTA játékokban általánosságban? Mi lenne az az egy dolog amit kivennétek belőlük?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 16:36
A kérdező szavazást indított:
repetitív mellékküldetések (pl. bandaháborúk)
helikopteres és/vagy repülős küldetések
versenyek (autóverseny, motorverseny stb.)
túlzott rendőri jelenlét és beavatkozás
gyűjtögetni való vackok (csomag, galamb, falfirka stb.)
kaszkadőr ugrások ('stunt jumps')
randik és haverokkal lógás (evés, ivás, klub stb.)
járművek összeszedése és leszállítása
minijátékok (darts, biliárd, bowling)
ezek közül egyik se, mást vennék ki
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem effektíve tennivaló, de én a küldetés értékelést venném ki. Elég lelombozó mikor tök faszán megcsinálsz egy küldit, erre kapsz egy bronzot, közben meg csak azért van, mert nem nyomtad el az átvezetőt, vagy nem teljesítettél valami idióta kritériumot, ami teljesen megöli a küldit.
2022. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Az olyan küldetéseket, ahol követni kell a KRESZ-t, hogy nehogy lebukj. Kibhaszott idegesítőek ezek. Amúgy nagyon imádom a Gta játékokat, a legszórakoztatóbbak a világon.
2022. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell kivenni a zenéket, tudom tudom licenc, de nem azért vettem emg.
2022. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Ne lenne bennük helikopteres/repülőgépes küldetés. A GTA San Andreasban a repülős iskolát utálom
2022. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a hülye jógás meg egyéb társas randizós küldetések.
2022. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

én a különleges ugratásos részeket utálom, mivel nincs jelölve hogy hol vannak macera keresni őket. Minden más jó úgy ahogy van.


#4. Pedig a repülős iskola elég könnyű dolog. Nekem egyedül csak a motoros dolgokkal gyűlt meg a bajom. Inkább repülőzők mint motorozok.

2022. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A rejtett csomagos (III, VC), graffitis, lópatkós, osztrigás gyűjtögetések (SA) mindig is agyamra mentek a játékban, unalmasnak és monotonnak találtam ezeket…
2022. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!