Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends prime gaming?

League of Legends prime gaming?

Figyelt kérdés

Tegnap megcsináltam ezt a prime gaming lol összekötést és természetesen meg kaptam a cuccaim, de 1 hétig még ingyenes és nem vonta le a pénzt.

Ha lemondom ez az 1 hét alatt, de majd mégis meggondolom magam és a jövőben megint meg akarom csinálni akkor lesz rá mód? Illetve majd akkor is 1 hétig le lehet mondani vagy akkor már rögtön leveszi a pénzt a kártyámról?



2022. jan. 20. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Rögtön leveszi azt hiszem, nem a Prime Gaming-et kell lemondanod, hanem az Amazon cuccot, ami azért kicsivel komplikáltabb. Nekem is levette a pénzt és csak pislogtam.
2022. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az end membershipre kell menni.

Rámész az account& settingsre és ott lesz alul hogy end membership. Én a biztonság kedvéért meg a kártyát is leválasztottam :D

2022. jan. 21. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy úgy kell, akkor nem tudtam. XD Ez jópár éve volt. És levette a pénzem. :D
2022. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Trial = próba.

1x kipróbálhatod, ez az 1 hét. Ha lemondod nem veszi le, de ha később újra használni szeretnéd akkor már azonnal levonja, de kb. 900Ft, nem egy összeg havonta...

2022. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!