Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steames játékokhoz melyik...

Steames játékokhoz melyik gamepadot ajánljátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Leginkább Naruto (storm, shinobi striker), Yakuza játékokhoz szeretnék venni gamepadot. Na már most én idióta kétszer vettem egy év alatt két fajta, kínai ps controller koppantott selejtet, egyszer sem ismerték fel a játékok hiába állítgattam steamen, ig a beállításokat. Ha még is akkor sok gomb nem működött a játékban, nem tudtam úgy mozogni stb (habár tesztek alapján nem volt velük gond). Milyen gamepadot tudnátok ajánlani? Xbox 360, esetleg one?

2022. jan. 20. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Az Xbox kontrollereket helyesen ismeri fel a Windows és a Steam rendszere is. 360-at inkább már csak használtan tudsz venni (ami nem biztos, hogy megéri, ha le van amortizálva), a többi pedig a 20-25 ezres ársávban van, úgyhogy jóval több kerül mint a gagyi klónok, cserébe működik és valószínűleg jobb az anyaga és élettartama is.
2022. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Bármelyik Xbox jó. DE a ps kontrollerek is tökéletesek. Netről lekapod a x360ce programot, azzal belövöd a játékhoz a kontrollert(pár kattintás) és máris tökéletesen megy a ps kontroller(vagy annak koppintása) is. Nekem is Ps koppintásom van és tökéletesen működik minden játékkal.
2022. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Az olcsóbb kontrollerek közül ezt az egyet találtam, ami biztosan, 100%-ig Windows és Xbox kompatibilis:

[link]

Próbáltuk több tucatnyi játékkal PC-n és Xboxon egyaránt, és az összeset tökéletesen kezelte.

Vezeték nélküli verzió:

[link]

2022. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Árban 360 nyilván jobb lenne, egy ilyet találtam, szerintetek ez legit? Tehát új, eredeti?

2022. jan. 20. 15:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat! Ment a pacsi nektek.
2022. jan. 20. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Én Xbox One/Series kontrollert vennék.
2022. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Én a 360-at 10 ért vettem pár éve, tehát a 8 körüli ár mára reális lehet.
2022. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
One-t vennék, olcsóbb, mint a Series és minőségi, nekem is az van.
2022. jan. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

én anno vettem egy vezeték nélküli rumblepad 2-t a logitechtől, máig kiválóan működik

olyan mint egy ps3 kontroller

2022. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Xbox One vezeték nélküli van pár éve, steam mindig felismeri (csak nekem nem áll kézre :D )
2022. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!