Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Ps4 es Nacon controllerek...

A Ps4 es Nacon controllerek jól bírják? Nektek mik a tapasztalatok velük?

Figyelt kérdés

A Dualshock 4 állandóan random disconnectezett, több is, több gépen is, de a vezetékes kontroller óta ez a jelenség megszűnt, töltögetni sem kell. Iyenekre lennék kíváncsi hogy ha vigyázok rá, a kábel nem törik meg? Jól bírják? Mert az üzletekben lehordják mint a szrt, de nekem eddig semmi baja, megvan egy éve.

Köszönöm.



2022. jan. 23. 19:59
 1/2 Kedves Vezető ***** válasza:

Szerintem tartósabb.

Az más kérdés hogy kicsit fapadosabb, pl hogy a d pad része egybe van, ez pl mondjuk a Mortal Kombat be nem mindig a kívánt mozdulatsort eredményezi, DE meglehet szokni.

Mint azt is hogy "ropogósabbak" a gombok.


Viszont valóban nem kell tölteni, nincs disconnect, interferencia kizárva, nincs akksi csere, jópofa az átlátszós is, ahogy világít, és a kábel is elég jó anyagból van.


De ha megnézed az áruházak vásárlói véleményeit nagyjából ugyan ezeket mondják el.


A boltban az eladók meg nem fogják azt mondani hogy vedd meg az olcsóbbat.

2022. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Wired Compact Controllerből van kettő is, kb. két éve, kiválóan bírják. A vezeték nem zavaró, kicsit merev, de legalább nem csavarodik, nem törik. Az egyetlen problémám, hogy az Options gomb túl közel van a Háromszöghöz és a Négyzethez, így pl. verekedős játékoknál gyakran előfordul, hogy rányomok arra is. Egyébként igazán remek kis kontrollerek, csak ajánlani tudom őket.
2022. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!