Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox one x-et vagy series s-t...

Bencevagyok17 kérdése:

Xbox one x-et vagy series s-t vegyek?

Figyelt kérdés

one x kb.90000Ft

series s kb 110000 Ft

a one x nekem jobban bejön kinézetre is meg 4k,1 tb

a series s-nek kevés a tárhelye, tudom, hoyg lehet bővíteni de a bővítő kártya ami 1tb-s sokba kerül és ha megvenném akkor annyiba lennék már mintha vettem volna egy series x-et...

(fortnite,pubg,f1,forza horizon 5,r6,360-as játékok)

könnyebb lenne nekem cd-s játékokkal játszani nem online vásárolni.

most akkor melyiket is vegyem meg?



2022. jan. 31. 13:26
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és a cod,fh4,gta kimaradt:D
2022. jan. 31. 13:30
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

A leírásodból egyértelműen kiderül, hogy One X-et akarsz, hát vedd azt.

Series S-t annak szoktam javasolni, aki csak digitálisan vásárol, kihasználja a Game Pass előfizetést, és nem játszik 2-3 játéknál többel egyszerre.

2022. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló nem feltétlen one x-et akarok, megveszem a boltban a játékot beírom a storeba a játék kódját és kész.csak nem tudom mennyire elég az a 512gb tárhely...meg one x-re nemtudom, hogy meddig adnak ki játékokat/frissítéseket.
2022. jan. 31. 14:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
lemezes játékhoz attól lemez még ugyanúgy fog kelleni.
2022. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Az One X csak azért jó még mert chiphiány van. Nextgen játékokat az sem bír el. Multis játékokban a Series S jobb FPSeket tud (Fortnite 60fps OnXen és 120fps SeriesSen - igaz ahhoz olyan TV is kell, PubG 30fps OneXen és 60fps SeriesSen stb). A tárhely az húzós nem tagadom, kb 360GB szabad hely van a gépen amúgy. Csak azt tudom mondani, hogy egy külső HDD vagy SSD segít amíg a bővítő ára nem megy lentebb.


Egyébként konzolos lemezes játékokhoz nem kapsz kódot, nem úgy van mint PCn. A lemezes csak meghajtós géppel megy. Ha digitálisat akarsz akkor a Storeban kell megvenni a gépen.

2022. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!