Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 22 most akkor elérhető...

Fifa 22 most akkor elérhető Xbox Series S-en vagy sem?

Figyelt kérdés

Mert egyrészt ahol látom a játékot így írják:

Fifa 22 Xbox Series X I(vonal) S


Másrészt azt olvastam, hogy az S-ben nincs meghajtó csak Game passból lehet letölteni, ott viszont csak majd valamikor teszik fel a 22-t, egyelőre csak a 21 van rajta...



2022. febr. 8. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Series X és S az ugyanaz a konzol, csak hardverileg tér el, meg kinézetben. Olyan nem hiszem hogy lesz alaha, hogy Sereis X only és S en nem fut :D
2022. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem érted a kérdést.

Úgy tudom, hogy ez a játék csak lemezes formában jött ki.

Az S ben pedig nincs meghajtó.


Persze lehet hogy hülyeséget írtam.

Ezt kéne elmagyarázni nekem.

2022. febr. 8. 19:56
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van, meg elhet venni.

2022. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden Series játék fut minden gépen. MINDEN EGYES XBOX JÁTÉK MEGVEHETŐ DIGIÁLISAN IS. Inkább fordítva szokott gond lenni ha valaki fizikálisan szeretné: nem minden játék jön ki lemezen.

Téged az zavar meg, hogy mivel a Series Sben nincs lemezmeghajtó ezért nincs lemezes változat amin az szerepelne, hogy Series S. Csak olyan van, hogy Series X mivel csak abban van meghajtó.


Ha Series S konzolod van akkor minden játékot a beépített Xbox Storeból tudsz megvásárolni a gépen. Game Pass keretében is elérhetőek játékok, de azok is mind a Storeból válogatnak.

2022. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akkor ha jól értem. Javíts ki ha tévedek.

Megveszem ezt a játékot. Amiben van egy lemez az X-hez beteszem és fut.

Valamint kapok valami kódot (gondolom) amivel a Store-ból is megtudom szerezni amihez net szükséges. (gondolom ez olyan mint PC-n a steam)

És a gamepass az meg úgy működik mint filmeknél a netflix. Tehát ott azon tudok játszani ami elérhető.

2022. febr. 9. 20:04
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy én megmondom őszintén 2022-ben már elavultnak tartom a lemezeket a sok hulladék miatt. Ha a felhőben van annak az az egy hátránya, hogy ha elszáll a net akkor a játék is. De ha tételezzük fel valaki lelölvi az internetet akkor nem az lesz a legnagyobb bajunk hogy nem tudunk már játszani :D
2022. febr. 9. 20:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Steamen a játéknak csak egy kis szelete van a lemezen. Nem tudom xboxnál hogy van ez, sose volt konzolom.


Hát nekem is az a bajom a sok lemezzel, hogy felesleges, mert ígyis nethez kötnek a kliensek, így meg csak gyűlik és nem férni el tőlük.

2022. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

#5

Nem egészen :)


Konzolokon a lemezes és a digitális változat két teljesen külön dolog. Csak abban egyeznek meg, hogy ugyanazt a játékot kapod mindkét úton módon.

KONZOLOS LEMEZHEZ NEM KAPSZ DIGITÁLIS KÓDOT/KULCSOT mivel önmaga a lemez a kulcs!

Ha lemezt veszel akkor azt be kell helyezned a gépbe és az egy fizikai igazolásként szolgál, hogy birtoklod a játékot. Ha nincs meghajtó a gépeden akkor lemezt vásárolni pénzkidobás, mert semmilyen módon nem tudod aktiválni. Ezért van az Xbox Series lemezekre mind az írva hogy Xbox Series X mert a Series Shez a lemez használhatatlan! Felejtsd el a lemezeket ha Series Set veszel!


Bármelyik Xbox konzolon ha belépsz a beépített Xbox Storeba a gépen ami egy app és a főmenüből elérhető akkor vásárolhatsz bármit, játékokat vagy előfizetést. Digitális konzolokon mint a Series S ez az EGYETLEN módja a játékok beszerzésének! A store tartalmazza az összes valaha megjelent Xboxos játékot ami kompatibilis a gépeddel amiről bejelentkezel (ezt a rendszer magától érzékeli). Ott kikeresed a FIFÁt és megveszed. Ezután a vásárlás a profilodhoz van kötve, bármilyen interneteléréssel rendelkező Xboxra amin fut le tudod tölteni akárhányszor.


Amire érdemes figyelni ebben a végtelennek tűnő cross-generációs időszakban, hogy mivel a Series konzolok tudják futtatni az One játékokat ezért sok játékból két változat van, így a FIFÁból is. Vannak fejlesztők akik az One és Series játékokat odaadják egy áráért (tehát ha megveszed akkor a gép mindig a gépednek megfelelő legjobb változatot telepíti) és vannak olyan mint az EA akik külön árulják ezeket. Tehát a FIFAból megveheted véletlenül az One változatot is Seriesre a storeban bár a rendszer figyelmeztet ha jól emlékszem. Azoknak akik mindkettőt szeretnék szokott lenni egy "mindent bele" csomag ami mindkét játékot tartalmazza. Ez leginkább akkor szokott érdekes lenni, ha vagy szeretnél játszani olyanokkal akiknek csak One van (mert ilyenkor nem szokott közös lenni a multi mivel a két játék teljesen különbözőnek számít) vagy pedig valamiféle bugok kínozzák az egyik változatot, például a Battlefield 2042 Series verziója nem túl acélos.

2022. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#10


Ezt mindet értem, csak a Gamepass-on nincs fent 22-es fifa csak 21-es. Ezek szerint akkor a Series S arra a játékra nem a legjobb, mert csak tavasztól (vagy amikor felkerül a gamepass-ra) őszig tudok majd vele játszani, mert aztán jön a 23 és így tovább...

2022. febr. 14. 09:55
 10/13 anonim ***** válasza:
A Game Pass az csak egy játékbérleti szolgáltatás, nem kell előfizetned rá ha Xboxod van. Megveheted külön a legújabb FIFAt ha azzal akarsz játszani. A Game Passban a legalább egy éves EA játékok vannak benne, mert az EA nagyon is jól keres az első napos eladásokkal.
2022. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!