Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fortnite-ban hol lehet venni...

Fortnite-ban hol lehet venni építőanyagokat?

Figyelt kérdés
Ha fát vágok ,ezer év mire összegyűlik a 999 ….

2022. febr. 17. 15:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Közben meg vagy lelőnek, vagy elmegy pl arra hogy lépcsőt építek fel a hegyre …
2022. febr. 17. 15:31
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy van valami “város” ahol lehet venni
2022. febr. 17. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, akkor rosszul tudod, mert vásárolni sehol sem lehet. És minek kell neked 999 fa? Nekem max. akkor volt annyim, ha lelőtt ellenféltől zsákmányoltam. Igaz, nincs sok győzelmem (11), de sosem azért veszítettem, mert nem volt nálam elegendő építőanyag.
2022. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De lehet, már rájöttem hogy hol :D camp Cuddle. Egyébként meg, hogy minek kell nekem annyi fa azt én tudom , köszi kérdésed ! 😀
2022. febr. 26. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
És Camp Cuddle-ben hol? Most direkt szanaszét gugliztam a témát, az egész interneten sehol sem találtam olyasmit, hogy Camp Cuddle-ben lehetne bárhol is vásárolni építőanyagot. Gyanítom, csak kamuzol te is.
2022. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, kamuzok. :)
2022. febr. 27. 04:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszolsz, csak smiley-zol, akkor igen, kamuzol. Ha igazat mondanál, akkor leírnád, hogy pl. "a pottyantós budi mellett áll egy medvejelmezes figura, tőle lehet venni fát", vagy ilyesmit. De mivel ilyet nem tudsz, ezért smiley-zol és hazudozol.
2022. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 es anonim ne is foglalkozz az ilyen autistákkal
2022. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!