Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tanksban, melyik...

A World of Tanksban, melyik "akció" event a jobb?

Figyelt kérdés

Black Market: -5-kor kelni és 18-ra a gép előtt lenni és másodpercek alatt döntést hozni, gold, kredit hegyekről. PRO: - low tier pedo tankok garmadával : Pz IIJ, Su-76 i, FCM pak, B2, minimaus


Caravan: -egyetlen nap két órán belül elkattintgatni egy valag kreditet és felmarkolni amit lehet az RNG-ből aztán ennyi. Ott kell lenni a nyitásnál mert elfogy minden.PRO: -kredites,goldos 8-as tankok dömpinggel



2022. febr. 22. 12:05
A kérdező szavazást indított:
Black market aka fekete piac
Caravan
9 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Játékostól függ, a free to play játékosoknak szerintem jobb volt a BM mert több volt a kredites nyolcas, nekem speciel ez jobb volt mert egy valag aranyon ültem (100k) és bm-en volt egy két tank amit megvettem aztán várhattam adventig hogy betegyék in-game boltba aranyért a tankokat, ehhez képest most kaptam egy csomó ajánlatot és megvehettem jó pár tankot amit akartam aranyért pénz helyett. A kredit reroll nem igazán nagy baj, karácsonykor mindenki annyit farmol hogy már nem tudja mire költeni, az egyetlen ami nekem ezzel az új eventtel tényleg nagyon ellenszenves az az hogy nem írták ki sehová se hogy elfogyott egy adott tank. Na meg hogy turtle-t akartak eladni 8k aranyért.. Legalább a meme tank kreditért volt
2022. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!