Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akik jók az fps játékokban...

Akik jók az fps játékokban adnátok valami tanácsot?

Figyelt kérdés
4 éve kezdtem el fps-ekkel játszani minden létező mainstream játékot próbáltam de egyszerűen úgy éreztem béna vagyok mindhez,mielőtt mondanátok,mindenben gyakoroltam csgo,apex,pubg több órát akár hónapokig (persze nem egyszerre játszottam) De volt hogy fél évig csak apexeztem mellé napi szinten gyakorlás firing rangeben és kovaak's aim trainert is bevetettem amibe 90 órát beleöltem de egyszerűen nem tudtam semmiben érvényesülni.csgo-ban silver2 a legnagyobb elért rangom 800 óra alatt.Apexben 0.4-es kd-m van fél év után napi gyakorlással.Pubgben 1000meccsből 104 killem van..Az egér érzékenységem alacsony így precízebb vagyok mint naggyal de ezzel sem tudom megölni,néha eltalálni sem.Szóval pár ezer óra fps játék mögöttem van és kb 0.5 átlag kd-val és nagyon kevés dmg-el minden játékban. Átlagosan a sebzés játéktől függ persze de kb 0-30 között van.Ma jutottam el arra a pontra hogy ha 5 év után is egy bot vagyok vajon lehetnék-e valaha jobb? Van aki egyszerűen nem tud fejlődni? Csak az fps játékok tetszenek de hát így élvezhetetlen.Ismerőseim ha elkezdtek egy játékkal játszani amivel már én régóta tolom egy nap alatt annyit fejlődtek hogy hihetetlen és gyakorlás nélkül...144fps környékén tolom tehát a gép se akadály..

2022. febr. 22. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja, általában 25 év felett folyamatosan lassulsz be. Nekem így 30+ szal simán kijelentem, hogy a 12 évesek halomra lőnek akármelyik fpsben, pedig 1300 órát raktam csak csgo-ba, hol a többi. Amit csinálhatsz, vannak reflex és készségjavító/fejlesztő játékok, pl osu! ahol gyakorolhatsz pontos egér mozdulatokat.

Ha profikat nézel általában 2-3 óra aim map fejre, csak utána megy el simán könnyedre és kb 4-5 óra "bemelegítés" után jön csak a ranked játék, a hét minden napján. A végén pedig meccs elemzés, ki hova miért meddig stb. Ha te is ezt csinálod kb fél évig, akkor neled is jobban fog menni. Ha élni is akarsz közben akkor meg nem ezzel foglalkozol, hol van a rabgod.

2022. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem profi szinten szeretnél játszani akkor azt javaslom, hogy ne görcsölj rá a játékra hanem élvezd, mert alapjáraton ez lenne a játékok lényege.


Ha profin szinten akarsz akkor viszont még évek, technika kérdése, hogy miben és mikor leszel jó ha eddig nem sikerült rá jönnöd, hogy mi a gond. Pl vedd fel a játékot és utána elemezd ki magadnak vagy hasonlítsd össze másokkal, hogy mi az amit rosszul csinálsz.


(Az én egér érzékenységem olyan erős,hogy mikor párom oda ül a géphez át kell váltania, hogy használni tudja. :D) Szóval ezzel is kísérletezz.

24/L

2022. febr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nagyon sokat számít a netkód is. Hiába jelzi ki a játék azt, hogy neked alacsony a pinged és/vagy latencyd, ha a játékban azt tapasztalod, hogy az ellenfeleid jele másodpercekkel előrébb jár, mint a tiéd, már akkor meglátnak, mikor te még be sem kanyarodtál a sarkon, stb. Például a CoD játékok legendásan ócskák ebből a szempontból. A Vanguard-ban 0,8 a K/D arányom, azaz átlag alatti. Pár hétig Németországban dolgoztam, az idő alatt a K/D-m felugrott 3-5-re, mintha nem is ugyanazzal a játékkal játszottam volna. Az ellenfeleim csigalassan mozogtak, alig tudtak eltalálni, stb. Amint hazaértem Magyarországra, máris visszazuhantam 0,8-ra, minden ellenfelem száguldozik, teleportál, és átlát a falon.
2022. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gigás net, bivaly erős gép, nagyon nagyméretű egérpad, minőségi egér ha lehet vezetek nélküli, nagy méretű és felbontású 144Hz monitor és nagyon fontos a helyes ülőpozício. A szék és a asztal magassága. A karod által bezárt szög. Mivel alacson az egér érzékenysége, vállbol, felkarbol játszol. Csuklóból kell, esetleg minimálisan alkarbol.

Tedd feljebb az egeret, minden körben vagy masodik körben 0.1el. Egy idő után rá fogsz érezni hogy melyik az a sebesség ami neked valo. Itt ugye fontos megjegyezni, hogy ha több jatekkal jatszol egyszerre, azoknak sosem lesz ugyan olyan a sebessége. 2 ora csgo után persze hogy nem megy az apex. Mashogy mozog és neked még az elozore van ráállva a kezed. Evek ota apexeztem, codoztam. Borzalmasan szar voltam mert eltehénkedve ültem a széken. Egyenes hát, kar derékszögben. Ez nagyon sokat segit.

2022. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,adok még neki esélyt!Reményt adtál utolsó :D
2022. febr. 23. 23:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök ha segíthettem 👍
2022. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!