Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4! Hogy kell visszaállítan...

Sims4! Hogy kell visszaállítani a családot akiket véletlenül kitöröltem? Rengeteg időt/energiát fektettem beléjük és kitöröltem véletlenül.

Figyelt kérdés
Kérlek aki tud segítsen!!!!!

2022. febr. 24. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem játszottam a sims4nél, ha tudsz angolul keress rá, én azt találtam, hogy galériából törölt családnál opciók/játékopciók/változtatások visszavonása, ilyesmi opciót kellene találni.
2022. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen opció nincs. :( de azért köszönöm!
2022. febr. 25. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia - Amikor CAS-ben csinálsz egy családot, úgy tudom, a játék automatikusan menti a családot galáriádba. Ott meg tudod találni őket. A probléma csak az, hogyha már játszottál velük, nem lesznek meg a képességiek, barátságaik, semmi. De a család maga meglesz, úgy, ahogy a CAS-ből kikerültek.


Illetve ha már legalább egyszer mentettél mielőtt törölted volna őket (és kevesebb, mint 5 alkalommal mentettél miután törölted őket), vissza tudod állítani a mentést egy korábbi státuszra. A játék 5 mentést tárol, abból 1 a jelenlegi játékod (ameddig elmentetted) és 4 korábbi állapot. Hogy mennyire régiek az attól függ, milyen gyakran mentesz.


A kezdőmenün a "load save" gombra nyomva betöltöd a listát, megkeresed a mentést, amit vissza szeretnél állítani, és látni fogsz egy mentés ikont, meg egy rajta lévő újra nyilat. Arra rámész, és kiválasztasz egy pontot, visszaállítod. Ez létrehoz egy MÁSOLATOT (nem cseréli ki a mentést), benne lesz a nevében hogy [Recovered], be tudod tölteni, és ha benne van a családod - minden jó, ott vannak, meg vannak. :) Ha abban nincs benne (mert többet mentettél azóta) akkor megpróbálhatod a többi opciót. Ha egyikben sincs benne, akkor sajnos túl sokat mentettél a család törlése óta, nem lehet őket ilyen módon visszaszerezni. :/

2022. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Azta nagyon köszönöm!! Meg fogom próbálni!!!
2022. febr. 27. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!