Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szavazás:A felsoroltak közül...

Szavazás:A felsoroltak közül ki mit tart a World of Tanks legnagyobb problémáinak?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 21:48
A kérdező szavazást indított:
EBR-ek
Tüzérség
MatchMaking
RNG + - 25 %
A pályák kialakítása
A játék túlságosan Pay to Win
27 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha a te problémád más kommentben nyugodtan kifejtheted :)
2022. febr. 25. 22:01
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

EBR-ek.


Ha el is találod annak kb 60-70%-a nem okoz rajta sérülést, vagy lepattan, vagy ellövöd a kerekét és gurul tovább.


Tüzérséget úgy szétnerfelték már a küldiket kb lehetetlen lehozni a mai villám metába.


MM az sose lesz javítva.


Rng mindig is rng volt szóval....


Pályák uncsik, főleg hogy nincsenek a tankok kiegyensúlyozva és mindig van "legyőzhetetlen" épp aktuális tank ami elrontja a játékot.

2022. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálam is az EBR-ek viszik a prímet,én még az rng-t csökkenteném le max 10%-ra így sokkal jobban a játékoson múlna egy -egy csata és nem azon hogy épp mit dob az rng.
2022. febr. 26. 00:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ide lehetne venni a tádékat is akik a semmiből lövik beléd az ezreseket és csak proxiból veszed észre a nyílt placcon is.


100x idegesítőbbek mint az artik fénykorukba voltak amikor 2000 eket lőttek beléd ap-val. ellenük mondjuk pont az arty volt az ellenszer.

2022. febr. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jogos.Nem egyszer volt már hogy 4-5 percig hibátlan kört megyek 3-4k sebzéssel majd full hp-ról mehetek is a garázsba mert az FV-td belémvert 2200-at.
2022. febr. 26. 07:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Büntetés nélküli goldspam, az azt okozó egy kaptafára épülő gyors, nagyot lövő hulldown dögök (Vz.55, Obj 277 és társaik), a küldetésekkel kényszerített artyzás, az MM (nem kell skill based, az kivitelezhetetlen és hülyeség is, de a +/-2 el lehetne felejteni, van elég játékos az állandó 1 tier különbséghez), power creep, a túl sok prémium tank, tier 10-ben az EBR-Chieftain-279 trió. A pályák szerintem annyira nem problémásak, van néhány broken map, de az újak általában egész jók, a régiekkel meg nincs különösebb gond.


A játékot nem nevezném pay-to-winnek, hiába veszi meg a 10 éves pistike anyuci kártyájával a Progettot, ha segghülye, akkor 1 perc után úgyis halott lesz. Inkább pay to progress, bár még ez se feltétlen, ugyanis az utóbbi években annyi mindent ad ingyen a WG, hogy 0 ráköltéssel is simán játszható még tier 10-ben is. Én 10 éve játszok, a mostani accountom 7 éves, összesen 20 ezer forintot költöttem a játékra (T-54 mod 1., plusz karácsonykor összesen 12 láda 3 év alatt, ebből esett egy GSOR 1008, valamint kötvényből megvettem a Patriotot), mégis megvan majdnem az összes 10-es, minden probléma nélkül tudok pótkajázni vagy goldozni, ha a helyzet úgy kívánja, persze igyekszek spórolni és nem 340 HEATtel lőni a Batchatet.

A gyors fejlődésre példa, hogy tavaly az STB-1-et összesen 193 csatából kihúztam (ebből 94 csata volt a Type 61, úgy, hogy nem szabad XP-ztem rajta semmit, 51 csatám volt az STA-1-el, szintén nem szabad XP-ztem semmit, a maradék tier 5-6-7 tankokkal összesen 48 csata, az ágon lévő tankokkal az összesített átlag winratem 72%)


A WG-t addig nem fogja érdekelni, hogy mi a probléma, amíg a sírás ellenére is költenek a játékra az emberek. Ha nem tetszik, ne fizess érte. Tönkremenni úgyse fog a játék, az orosz szerver pörög rendesen, abból simán fenntartják a többit, ha úgy adódna.

2022. febr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
A sok cry baby akiknek semmi se jó és ha betesznek valami jó dolgot azért is csak sírnak gyk-n. Ezen kívül a balansz, rengeteg tank van ami konkrétan useless vagy kínszenvedés a játék vele, a vk4502a-t full golddal húztam ki, annyira kevés az a 200 pen tier 8ban a type 5 meg közel se super heavy, legalább olyan papír mint egy amx50b ha betöltik rá a goldot ami hát khmm mindig megtörténik. Buffolhatnák a többi ágat is végre mint régen az stb-t és a leot
2022. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!