Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vissza lehet telepíteni a nem...

Vissza lehet telepíteni a nem downgrade-elt Cyberpunk 2077 Ps4 et?

Figyelt kérdés

Ezt:

[link]


Mert ugye a mostani

"nextgen patch" után most PS5 ön néz ki így, Ps4 en szerintem nem hogy nem full hd, de már szerintem HD se már!


Egy, homályos, látványtalan, üres semmi lett az 59 gb ra downgradelt változat:


[link]


És a mellékküldetéseket sem látom. Csak a fő szálat.


[link]


Szóval vissza lehet telepíteni a több mint 100 gigás teljes verziót pl lemezről ps4 re,

(Akár az 1.0 t, az is szebb volt) vagy valami trükközéssel mindenképp fog kérni netet, hogy kiirja hogy frissítsem be

(Downgradeljem) ?


Mert ez így rohadt nagy kicseszés a Ps4 es vásárlókkal!



2022. febr. 28. 00:42
 1/6 Kedves Vezető ***** válasza:

Nem.

Mivel ez nem hiba, direkt így lett alakítva, először rendberakták PS4 re, el is adtak belőle jó sokat, aztán most volt akciós a store ban, féláras, a fél játék.

Ezzel párhuzamosan most PS5 re adták ki a teljes verziót, ami ugye az erősebb gépnek hála ugyan olyan mint volt PS4 en, csak gyorsabb, talán kevésbé bugosabb.


De végülis pont ez volt a lényeg, így most mindenkinek vennie kell egy PS5 öt ha visszaakarja kapni az eggyel korábbi ps4 es látványt.

Meg persze szebb is lesz, pláne hogy így lebutították a Ps4 est.


Nem próbáltam, de szerintem valszeg' kér netet, hogy ne bírd felrakni lemezről akár az 1.0 t, hiába single player, valami ürüggyel szerintem fog kérni netet.

2022. febr. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kedves Vezető ***** válasza:

+ 1 "jó hír" :),

Érkezik a Witcher 3

"nextgen patchje" is, gondolom ezzel egy időben a Ps4 es

Witcher 3 an is "javítanak majd" :)

2022. febr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Mikor jön a witcher 3 nextgen patch?
2022. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kedves Vezető ***** válasza:

Mivel CDPR-ről van szó,szerintem senki se tud pontos dátumot, de mindenképp idén, és dlc vel jön!

[link]


Szerintem az E3 után, de ez csak az én tippem. :)

2022. márc. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor most majd elbsszák a Witcher 3 at is ps4 re?
2022. márc. 2. 00:28
 6/6 Kedves Vezető ***** válasza:

Nem hiszem, addigra már szerintem bőven kitapasztalják a PS5 öt a fejlesztők, és nem lesz szükséges trükközni. Az 1.31 es patch-el tényleg szép volt ps4 en is a Cyberpunk, és ez azért elég nagy húzócím, amiért is így már ezért is megéri PS5 öt venni.

Ezzel csak nyert a Sony.

A Witchernél már szerintem nem trükköznek.

2022. márc. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!