Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A laptopom a rossz, vagy más...

A laptopom a rossz, vagy más baj lehet? Mintha pingelne a billentyűzet. LeagueOfLegends

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok nagy játékos, haverokkal játszok hetente egyet, kettőt, ezért én is sz.r vagyok, és a laptopom is, de nincs is szükségem jobbra. A bajom vele, ami miatt lehetetlen a játék, hogy pl ha nyomok egy gombot a billentyűn, akkor 5 másodpercel később reagál kb és 100x kell lenyomni.

Ha spaceel magamra viszem a kamerát vagy h beragad és csapkodni kell, hogy elmenjen rólam a kép, tabbal ha megnyitok egy kis ablakot van, hogy nem tűnik el mikor elengedtem, csak hosszú másodpercek múlva. Olyan mintha nagy lenne a ping kb, de ez nincs így, az egér is egyből regal, minden olyan mint kell, ha egérrel lövöm el a képességeket pl.

Külső billentyűzettel is próbálkoztam már, az ugyan úgy rossz.


2022. márc. 3. 19:19
 1/2 A kérdező kommentje:
A billentyűzet a gép más alkalmazásin, pl chrome hibátlan.
2022. márc. 3. 19:21
 2/2 anonim ***** válasza:
A lassú válaszidő inkább tűnik alacsony fpsnek, pl le van terhelve a processzor játék alatt.
2022. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!