Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Online biliárd vagy pool...

Online biliárd vagy pool játékot ajánlanátok, amiben ketten egymás ellen tudnánk játszani?

Figyelt kérdés

Régebben a multiplay.hu oldalon volt egy jó 8-ball pool, amiben lehetett egymás ellen is játszani. Gépi ellenfél nem tudom már h volt-e. Sajnos megszűnt a webszájt, mikor legutóbb néztük, nem ment.


Jobban szeretjük a hasonló 2D két dimenzióban játszhatót, mert egyszerűbb, de végül is mindegy.



2022. márc. 11. 04:27
 1/3 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Ha app is megfelel, akkor a Miniclip 8-ball poolja szerintem elég jó. Weben nem tudom, hogy játszható-e még, már rég próbáltam.
2022. márc. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miniclipnek mai napig van netes weboldalon billiárd játéka, csak be kell jelentkezned.
2022. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

www.flyordie.com


Régebben többen voltak fent online, de azért ma is akad fent játékos. Bár ez 3D-s, de be lehet állítani az asztalt 2D-s nézetre is.

2022. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!