Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » HELP! Ps5 és ps4 között...

HELP! Ps5 és ps4 között hogyan működik a fiók megosztás? Többi lent!

Figyelt kérdés

Eddig ps4-em volt, de nem sokára meg jön a ps5-öm. Viszont a tesómnak még egy ideig marad a ps4 pro. Eddig úgy csináltuk hogy megosztottuk egymással a fiókunkat, és mindig közösen vettük a játékokat digitálisan, hogy olcsóbb legyen.


No engem az érdekelne, hogy ugyanúgy meg tudjuk egymással osztani a fiókunkat így is?

Illetve amire fontos lenne egy válasz!! Hogy ha veszünk mondjuk közösen egy ps5/ps4 játékot, ami mindekettőre megjelenik, mint mondjuk a Horizon forbidden west, akkor az hogy van? Ha mondjuk ő veszi meg a fiókjába, és én töltöm le tőle, akkor nekem is fog menni ps5 grafikával? illetve ha én veszem meg akkor neki fog menni a ps4-en?

Nem nagyon tudom ez hogy van... Valaki tudna segíteni? Előre is köszi!



2022. márc. 13. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Simán bejelentkezel és kész. Ugyanúgy működni fog PS4-en az acc.


Ha crossgen játékot veszel, a PS5-re nyilván a PS5-ös verziót töltheted le.

2022. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!