Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol érdemes WoW Classic TBC-n...

Hol érdemes WoW Classic TBC-n kezdeni?

Figyelt kérdés

Pár év kihagyás után újra kedvet kaptam a wowozáshoz.

Az utóbbi időben években inkább taurin játszottam, mivel az újabb kiegek már nem fogtak meg.

Melyik classic szerveren/szervereken van a legtöbb magyar?

Illetve guild esetleg?

Allis oldal érdekelne inkább.



2022. márc. 15. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy Mirage Raceway horda, és alli oldalon is rohadt sok magyar van.


De az PVE szerver.


Én pont megszívtam ezzel, mert annó classicon pyrewoodon toltam mert ott van a legtöbb ember, felhúztam oda 6 db level 60-asat, azon az elven, hogy clasicozni nincs kedvem, de majd TBC-re jók lesznek. Erre realizálódott bennem hogy a szerveren konkrétan 0 magyar van, és mehetek át Mirage Raceway-ra ha magyart akarok látni :D


Amúgy ezen az oldalon tudod megnézni hol mennyi játékos játszik

[link]


Én úgy tudom hogy még régen az a hír terjedt, hogy pvp realmen Golemagg a magyar lakta szerver.


Ebben én nem vagyok biztos, csak 1 dolog biztos: Mirage Racewayon akár hordába akár alliba mész, rengeteg magyart fogsz látni.

2022. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!