Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy magyar nyelven is...

Keresek egy magyar nyelven is elérhető telefonos stratégiai játékot, melyben egy országot kellett vezetned és a döntéseid befolyásolták a játékmenetet. Valaki esetleg ismeri?

Figyelt kérdés
Annyira emlékszem a játékmenetből, hogy kártyák voltak, amin jöttek bizonyos események, melyre reagálnod kellett, hogy mit döntesz. Ha rosszul döntöttél(bár ilyen nem igazán volt) akkor 3 vagy 4 adott mércéből mentek le az értékek. Pl.: Élelmiszer, Hadiipar, Gyógyászat, Egyház... Ha sorozatban rosszul döntöttél ezek az értékek lementek és a nép meggyilkolt, vagy leváltottak. Ha jól tudom létezett ebből a játék felállításból egy normál és egy apokaliptikus tematikájú is.

#magyar nyelvű #telefonos játék #telefonos stratégiai játék #telefonos stratégiai játék kártyákkal #telefonos országvezető játék kártyákkal #stratégiai telefonos játék
2022. márc. 21. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Lapse: A Forgotten Future


Deja vu, pár napja feltette más is ezt a kérdést, ott is én válaszoltam meg.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__11654837..

2022. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!