Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy van az hogy az IS-7 et...

Hogy van az hogy az IS-7 et én nem tudom be lőni csak nagy ritkán , én meg ha azzal játszok elsok között szednek ki?

Figyelt kérdés

28 win 42 lose.

Elegge zavaro tud lenni, bár a tank maga nagyon tetszik de egyszerűen nem tudom jól forgatni vagy nem tudom.

Van valami tanácsa valakinek ?



2022. márc. 31. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Youtubeon érdemes nézelődni.

Nemzetközi porondon skill4ltu

Hazain: MrScheff


Hajrá! :)

2022. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom
2022. ápr. 1. 07:50
 3/6 vader78 válasza:
Tudom ajánlani a tank.gg weboldalt. Különböző lőszertípusokkal meg tudod nézni, alappal és "gold" lőszerrel mennyi az átütés, plusz azt is hogyan forgasd hogy, lepattanjon rólad az adott lőszer. :)
2022. ápr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vader78 válasza:
tanks.gg*
2022. ápr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na ez hasznos! Köszönöm szépen!
2022. ápr. 1. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg van a tank és éppen markolom ajánlatos magasabb atütéssel lőni hogy sebezz sokat igaz csak 303 mm az apcrje de még mindig jobb mint a 250 mm alap lőszerje

Az ágyu megbízható de snapshotokat nem nagyon lehet leadni ,ami a páncélt illeti tornyozni kell vele, az alvázban annyira ne bízz mert nem egy E100 páncél van rajta ,a tornya azért jó mert lekeríkett és hiába csak 240mm a tornya az áramvonalas kialakitása miatt ki szokott alakulni akár 300+ mm effektív páncél, csak annyi a dolgod hogy beálsz egy töltésbe ekrejted a tested és csak a tornyot látszik ki, kupola nincs rajta így nincs gyenge pont a tornyán

Esetem:Mannerheim vonalon játszottam IS 7 el beálltam törmelék mögé és csak a tornyom látszott ki, jagdgpanzer E100 420 kumulatívja pattan rólam

(Nem mondom néha be lehet ütni a tornyát de nem mindig)

2022. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!