Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen drága a Lego...

Miért ilyen drága a Lego 8043-mas Exkavátor szett?

Figyelt kérdés

Ősrégi!


Érten én, drágább mint amikor kiadták, hiszen mégis egy "legendás" készletről van szó, de a majdnem 400.000 Forintos ár már enyhe túlzás. A legújabb technic szettek, sőt még a Star Wars-os szettek sem (Millenium Falcon, Csillagromboló, AT-AT) sem kerülnek ennyibe. (kinek éri ez meg?


Ennek az árából:

[link]


Veszek két ilyet:

[link]


Megér ennyit?



2022. ápr. 2. 11:25
A kérdező szavazást indított:
Megéri
Nem éri meg
Attól függ: (kérlek írd le, hogy mitől)
6 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na jó, de 390ezer? Lehet gyűjtői / limitelt kiadás is, attól nem fog 5x annyit érni. Még csak ritka alkatrészek sincsenek benne amiért különleges lenne.


3 Buldózert kapok ennyiért amiből megépítem kétszer ugyanezt csak más színben.


Akkor inkább megveszem e-bay-ről 100-ért ... :/

2022. ápr. 2. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól teszed.
2022. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom mert ritka már. Meg ezek a motorizált cuccok is eleve drágábbak. De akkor már inkább venném ezt, ha exkavátor függő vagyok:


[link]

2022. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok exkavátor függő xD Csak régen amikor megjelent ez a szett akkor nagyon szerettem volna megkapni, csak akkor még "drága volt". Most így sok év elteltével random eszembe jutott, hogy most már biztos fillérekért lehet hozzájutni valahol.


Igazából mindenre számítottam csak erre nem. Először azt hittem, hogy elírták az árát.


Egyébként akkor már inkább veszek egy Liebherr-t egy buldózert meg ne adj Isten egy Bucketwheel exkavátort :D


Vagy megvárom amíg megjelenik a spider exkavátor :D

2022. ápr. 3. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt várom mikor lesznek alienes, predatoros szettek elgoéknál. Bár sztem soha...
2022. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Soha ne a Kockashopon nézd meg, hogy mennyit ér egy készlet, ott a régebbi dolgok árai irreálisan fel vannak emelve!

Erre a célra a Bricklinken a készleteknél mindig van price guide:

[link]

(a 8043-ashoz 160 000 Ft-ot ír)

Ez egy nemzetközi weboldal, de sok magyar eladó is van, le lehet szűrni, de sokszor nem kerül túl sokba a szállítás külföldről sem.

2022. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem ismerem, de akkor ezentúl itt keresem első sorban ha olyat nézek ami már nincs nagyon. Köszi!
2022. jún. 7. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!