Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kapok sokszor ilyen...

Miért kapok sokszor ilyen esztelen csapattársakat a wot blitzben?

Figyelt kérdés

Szoktam játszani az ipademen néha néha, de ha idom engedi gyakrabban is.

1600 meccset jatszottam eddig és 57%-os winem van.

Miért tesz be a rendszer mellem 35-42%-ost is?

De nem is csak egyet.

Sajna gyakran ez én statom a legjobb a csapattársaim közűl , ameddig az ellenseges oldalon 4 biztosan jobb mint az enyém.

Kezd kicsit zavaró lenni hogy a csapattársaim csak úgy be mennek és 30 mp alatt szét kapják őket.

Esetleg van valami carry tank amivel elég jól lehet túlero ellen játszani ?

Vagy mit kezdjek?

Szuneteltessem egy ideig?



#World of Tanks #World ot tanks
2022. ápr. 2. 18:31
 1/1 anonim válasza:
Wot Blitzes tapasztalatom az nem sok van, viszont játszottam vele a baj az hogy sok a bot, de már olyanról is hallottam hogy el kell érni egy bizonyos csata számot és ekkor fog olyan csapatokba dobálni ami talán balanszoltabb vagy az mm lesz jobb (ezt egyébként a wotrol hallottam szóval lehet hogy semmihez sincsen köze). A Wotnak is ez a legnagyobb hibája a szar mm pályabalanszok stb ill. a turbómeccsek melyek 4 percesek és vagy ledarálnak vagy a team darálja le az enemyt. A wot blitzre vissza térve látásom szerint szándekosan ilyen akart lenni a játék, ezt arra értem hogy a gyors játékra épüljön az egész viszont ez nem egészen függ össze a win ratere szóval sosem tudjuk meg mi alapjan rak össze a game.
2023. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!