Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Decemberben rendeltem elo egy...

Bini1 kérdése:

Decemberben rendeltem elo egy playstation 5 digital edition konzolt alzan, mikorra varhato?

Figyelt kérdés
Tapasztalataitok erdekelnek, jelenleg annyit ir megrendelesi allapotnal hogy megrendelve a beszallitonal, mikorra varhatom korulbelul? Olyanokat hallottam hogy szeptember, de az eleg irrealisnak tunik.

2022. ápr. 9. 03:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd aki megjelenéskor lefoglalta régen október körül, az kb 10 hónappal később kapta meg. A helyzet azóta se változott sokat.

Az se segít hogy a Sony megint elkezdte gyártani a PS4-eket, mert hiány van PS5-ből, ezáltal még hátrébb lökve a PS5 gyártását.

2022. ápr. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Digitális verzió sehol sincs, külföldön sem. A Konzolvilágtól már hívtak telefonon, hogy nem akarom-e lemondani az előrendelésemet, vagy átváltani a lemezes verzióra. Kösz, nem. Soha az életben nem fogok lemezes játékot venni, akkor minek fizessem ki a felárat? Azt a pénzt inkább egy nagyobb SSD-be fektetném.
2022. ápr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint e tekintetben én vagyok a legnagyobb mázlista :D

Most lehet feldühítem az előttem kommentelőt, de tavaly előrendelés nélkül vettem egy digitálisat az Alzánál, mert egy embernek már nem kellett, elég szerencsésnek éreztem magam főleg hogy a digitális elég ritka :D

Plusz anno 2020 szeptemberi előrendeléssel kaptam day one egy lemezest, amikor már sokan áprilisi rendeléssel is neccesen kaptak, ezt is szerencsével halásztam ki. De nem nyerészkedtem természetesen.

Ha tudjátok akkor figyeljétek a Faces csoportokat, nem egyszer láttam, hogy PS5 rendelést átadnak, sose tudni.

2022. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!