Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket konzoll ajánlot egy...

Melyiket konzoll ajánlot egy kezdő számára? Xbox vagy playstation?

Figyelt kérdés
TUDOM. az örök kérdés. De egy kezdő dzemélnyek melyiket érdemes megvenni? Esetleg melyiket lehet a steam fiokkal összekötni?
2022. ápr. 10. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annak nem sok köze van a platformhoz hogy kezdő vagy-e vagy haladó, hanem aszerint kell választani hogy milyen tartalmakat és szolgáltatásokat akarsz elérni - a Steam-et egyikről sem fogod.
2022. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Xbox és mellé game pass előfizu.
2022. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Xbox+GamePass mellett vagyok. 32 ezer forintos új játékárak mellett a legjobb ajánlat a piacon.
2022. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Az Xbox-nak kénylemesebb az irányitása. De azt azért nem árt ha tudod, hogy a GamePass az csak egy játék kölcsönzö, és csak addig elérhetö 1-1 cim amig az benne van a GamePass könyvtárában.

Ha kiveszik akkor hiába van elöfizud, már nem nyuzhatod.

Ja és inkább HardverApró-n vegyél GamePass-t ott ugyanis 5 meg 6 honapokat kapsz a bolti verzios 3 honap áráért.

2022. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy játékra alkalmas PCd akkor a Game Pass Ultimate ad több száz játékot PCre és Xboxra amik nem mind ugyanazok, van ami csak egyikre vagy másikra érhető el. Sok játékban közös a mentés vagyis PCn és Xbox között mozoghatsz és onnan folytathatod ahol abbahagytad. Steames összekötés nincs, néhány kivétellel a Microsoft Store változatot kapod meg Game Passban.

Olvasgass utána: [link]


Lényegében ez egy folyton cserélőd katalógus ahol szinte minden játék 1 vagy több évig van bent. Ha valamelyik tetszik akkor engedménnyel megveheted örökbe. A Microsoft játékok és sok más megjelenés napján belekerül. Lehet streamelni is a játékokat telóra/pcre/xboxra ha nem elég erős hozzá a géped.

2022. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
2022. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző generációban PS4-em volt, de a gamepass megjelenésével a mostanira Xbox-ra pártoltam át(Series X).


Game pass megvett kilóra, fél éve van meg a konzol, majdnem minden nap játszok vele. Eddig egyszer vettem lemezes játékot.


Game passban cserélődnek a játékok, jönnek újak, régiek kikerülnek. De elegendő idő van rá, hogy kijátszd ami érdekel.

2022. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!