Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ennek a titokzatos személynek...

Sobo8 kérdése:

Ennek a titokzatos személynek igaza lehet? Van valós alapja az elméletének?

Figyelt kérdés

A half-life alyx végén gman azt közölte: a világunk sorsa meglehetősen rugalmatlan és a felettesek ezzel nem értenek egyet. Nos, én sem!

Ha ténylegesen kezünkbe vehetjük a dolgok irányítását, talán a valós életben is befolyásunk lehet a történésekre. Megmásítás jelensége számomra ennek ellenére kivitelezhetetlennek tűnik még manapság........



2022. ápr. 11. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ugye világos számodra hogy a játék és a valóság 2 egymástól KÜLÖN dolog?
2022. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudásom szerint a valóság az érzékszerveink és agyunk által felfogott ítéletminőség elfogadása. Több ember esetén megegyezés szerint működik ez. A számítástechnikai eszközök pedig felerősíthetik mindezt.

Én úgy vélekedem, hogy amit az emberek nem képesek tulajdonképpen végrehajtani, azt a multimédiában állítják elő. Engem pedig a játékban elhangzottak és megtörténtek nagyon gondolkodóba taszítottak.

Részben azért tettem a kérdéseket ebbe a főkategóriába és alkategóriába, mert mi rajongók is töprenghetnénk ezen. Talán rájövünk és ráébredhetünk dolgokra és lehetőségekre.

2022. ápr. 11. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

"Tudásom szerint a valóság az érzékszerveink és agyunk által felfogott ítéletminőség elfogadása. Több ember esetén megegyezés szerint működik ez."


Tehát ha valaki kitalálja, hogy az ég mostantól nem kék, hanem piros, és erről másokat is meg tud győzni, akkor onnantól az lesz a valóság?


Nem tudom, hogy milyen anyagot tolsz, de sürgősen le kéne állnod vele, amíg nem késő. Mikor valaki olyan nem létező szavakat használ, mint "ítéletminőség", az valami nagyon rossznak az előjele.

2022. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Óh, azért nem kell azt feltételezni, hogy tudatmódosító szereken élek.

Csupán a világ rejtett oldala is érdekel. Valamint megérintett ezen játék ezen része.

Talán másik kategóriába kellett volna rakni a kérdéseket. Viszont abban a kategóriában meglehet pont a játékot nem ismerik........

2022. ápr. 13. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt se ismeri mindenki azt a játékot, konkrétan én sem. xD Szóval nyugodtan mehetett volna a másik kategóriába. Pláne hogy nem is a játékon van a hangsúly hanem 1 teorián.
2022. ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!