Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek a régi telefonos...

Mi ennek a régi telefonos játék neve?

Figyelt kérdés
Annyira emlékszem hogy talán egy piros és egy sárga gömb volt össze kötve és azokkal kellett el jutni a célba úgy hogy volt olyan elem amit el kellett törni az talán fehér volt volt olyan amin pattogott volt amihez nem szabadott hozzá érni

2022. máj. 2. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem a Color Switch-re hasonlít, de az még mindig aktív android/ios játék.
2022. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt ismerem ez nem az. Ez még régi nyomó gomdos telefonon volt. Sajnos arra nem emlékszem milyen vagy samsung esetleg Sony Ericsson nem tudom már
2022. máj. 5. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Call of duty mw3
2022. máj. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3? Mi a f? 🤣
2022. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg, kérdező, tudsz még adni infót? 3D-s volt, vagy 2D-s? Oldal-, vagy felül-, esetleg 2.5D-s nézetben állt a kamera? Mert nekem dereng valami, de lehet, hogy rosszra emlékszem, és nem akarok feleslegesen agyalni a rossz játék nevén
2022. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
+ még annyit hozzá tennék, hogyha Java játék, akkor talán itt megtalálhatod (de nem 100%): [link]
2022. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2D-s volt csak ilyen lapos volt amúgy az egész a gombok8/ labdák is vagy mik
2022. máj. 24. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!