Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4-ről pl CD-re játék leszedé...

Ps4-ről pl CD-re játék leszedése lehetséges?

Figyelt kérdés
Valószínűleg le lesz váltva a ps4, viszont erre van letöltve egy játék, ami nagyon fontos számomra. Valamilyen módon meg lehet menteni? Én erre CD-re átrakós dologra gondoltam, mint amikor pendrive-ra teszed gépről a file-okat, de nem tudom lehetséges-e. Van erre valami mód? ☹️

2022. máj. 12. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Kifejthetnéd, hogy pontosan mi is a szándékod, mert ennek így nem igazán van értelme. Mire lesz leváltva a PS4? Ha az új eszközön is ezzel akarsz játszani, akkor ezek szerint ott is elérhető nem? Nem lenne egyszerűbb simán letölteni arra is?
2022. máj. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy lemezen van (nem CD, sicc) a játék, aminél az adatok egy részét letöltheti a szerverről, vagy PS fiókhoz kötött a játék, ez esetben simán bejelentkezel az új(abb) PS4-en a fiókodba és letöltöd megint a játékot. A mentéseket lehet felhő szinkronizálni, így ha a játék képes erre, ott folytatod ahol abbahagytad. Nem kell itt semmi lemezégetés, pendrive stb.

Ha PS5-re váltasz, néhány játéknál a PS4-re aktivált játékot megkapod PS5-re is, de túlnyomó részt megint meg kell majd venned.

Ha PS4-ről PS4-re mész akkor pedig elég az eredeti lemezes játék, vagy a PS fiókodba való bejelentkezés.

Ha más konzolra akarsz menni, pl Xbox akkor elég egyértelmű, hogy a másik konzolon újra meg kell venned a játék.

2022. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ps4 lesz Ps5-re váltva.

Le lett töltve (meg lett vásárolva) a sims4, elég régóta megvan. Nem szívesen kezdeném újra, már a szívemhez nőtt a történet. Ezt szeretném folytatni majd az új ps-en, de nem tudom, hogy lehetséges-e, és ha igen akkor hogyan.

Logikus számomra, hogy mivel a ps-be be kell jelentkezni és így fiók hoz kötött maga a játék, ez korábban eszembe se jutott. Viszont ettől függetlenül nem tudom, hogy másik ps-re "áttérve" is így működik-e. Bejelentkezem az új ps-re es ott lesz minden? Mint amikor telefont váltok és átkerülnek az adatok?


Köszönöm a válaszokat! 🥰


19/L

2022. máj. 12. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:

PS5-ön elérhető modok száma kevesebb, ha modolt, akkor lehet nem fog minden menni.

Visszafele kompatibilis, így fórumozók leírása szerint elég csak bejelentkezned ugyan abba a fiókba az új gépen (és letölteni megint a PS5-re).


[link]

How do I transfer my PS4 data to PS5 over Wi-Fi or LAN?


Turn on your PS4 and PS5 consoles and connect them to the same network using WiFi or LAN cables.

On your PS5 console, go to Settings > System > System Software > Data Transfer > Continue.

Select the PS4 you want to transfer data from.

When the PS5 console shows the message Prepare for Data Transfer, press and hold the power button on your PS4 console for at least one second (until you hear a beep).

On your PS5 console, select the data you want to transfer.

Read the precautions, and then select Start Transfer.

Your PS5 console automatically restarts during data transfer. After the console restarts, you can start using your PS5 console

2022. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
van ps+ -od? ha van a felhőbe tudsz menteni. ha nincs akkor a mentéseket másold fel egy pendrive-ra, és onnan a mentést fel tudod másolni a ps5re
2022. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!