Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is jobb lett...

Szerintetek is jobb lett volna a Resident Evil Village ha lehetett volna választani hogy Ethan átáll-e Heisenberg oldalára vagy egyedül megy tovább?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejött volna! :D

2022. máj. 14. 13:17
A kérdező szavazást indított:
Jobb lett volna
Nem lett volna jobb
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás azt mondani, hogy jobb lett volna. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy gazdagította volna a történetet, de szerintem így is zseniális lett a játék. Illetve úgy nehéz lenne a következő részben folytatni a történetet, ha korábban több irányba lehetett menni. Akkor muszáj lenne nekik a következő részben is több történetszálon megcsinálni a játékot és szerintem ez is épp elég nekik.
2022. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De amúgy ha a hétben is lehetett választani hogy Mia-val vagy Zoe-val akarsz-e elmenekülni!
2022. máj. 14. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is adott volna hozzá. És nem kellett volna fontos döntésnek lenni. Csak úgy mint a forestbenis van egy ilyen "fontos" döntés. Van egy canon ending ami a kövi részben folytatodna. És van egy olyan választási lehetőség ami csak a játék "élvezeti" része lenne.
2022. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!