Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Befejezhetem így a játékot?

Befejezhetem így a játékot?

Figyelt kérdés
Egyszer kijátszottam már a The Witcher 3 játékot. A második kijátszásom során a bárós küldetés elejénél gondoltam, hogy mellékküldetéseket csinálok. Utazásom során abba a faluba tévedtem, ahol a Vad Falka volt és egy embert kellett megvédeni a vadkutyáktól, és onnantól folytathattam a sztorit. Így befejezhetem a játékot?

2022. máj. 18. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Miért ne fejezhetnéd be? Az a fő küldi része, nem tudom miből gondolod hogy gátolna bármiben is.
2022. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, sőt, néztem is anno egy videót, ahol megnézték, hogyha máshogy haladsz a storyval, akkor miként változnak a párbeszédek. Az egyiknél pont ez volt a helyzet és ott Geralt egy mondattal kevesebbet mondott.

Most mobilnetről vagyok, de ha haza érek megpróbálom megkeresni neked ezt a videót

2022. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. máj. 18. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Hoo, nem az volt amire emlékeztem, de itt van amit néztem. Bocsesz, hogy rosszat mondtam
2022. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2022. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Visszadobott a bárós küldetéshez. Miért? :)
2022. máj. 20. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert ez a küldetés az Emyrrel való találka után közvetlenül van (ehhez az emberhez küldenek a várban) és ebből tudod meg hogy egyáltalán a Bárót kell keresned.

Attól függetlenül befejezheted a játékot mert mi a francért akadályozna ez?

2022. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!