Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A TheVR-os srácok közül kit...

Menta750 kérdése:

A TheVR-os srácok közül kit szerettek jobban?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 19:25
A kérdező szavazást indított:
Pisti
Jani
Mindkettőjüket
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Egyiket sem :D mind kettőt utálom, de ha már nagyon választani kéne inkább Jani.
2022. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pista gyorsan beszél, mintha titkolna valamit.
2022. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

2-es😂😂😂😂😂😂

(én is gyorsan beszélek és nincs titkom 😂)


Amúgy mind2jüket szeretem de Janit jobban. :D

2022. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mindkettő te?
2022. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Jani a nagy közönségkedvenc, de szerintem ő a butább a kettő közül. Ha egyedül van, látszik rajta, hogy nem tudja feltalálni magát, próbál vagány lenni, de nem megy neki. Ha meg Pistivel beszélgetnek, akkor 90%-ban Pisti viszi a szót, Jani meg néha benyög valamit, hogy "ja, amúgy ez szerintem is tényleg így van...". Mintha egyetlen önálló gondolata nem lenne. A Samsung Galaxy S22 videóban a szemüvegén tükröződött a szöveg, amit a monitorról olvasott (4K-ban simán olvasható volt a "súgógép"), nem csoda, hogy mikor a kommentekben szóvá tettük, akkor gyorsan leszedték, és újra vágták a videót.


Ellenben Pisti a játékvideói alapján egy mocskos szájú idegbetegnek tűnik, de ha valaki megnéz egy podcastot, vagy a Happy Hour adásokat, annak fel fog tűnni, hogy bizony van ott ész a sapka alatt.


A legtöbb ember nem érti meg, hogy ez a csatorna egy showműsor, fix szerepekkel, amikre ők ketten még rá is játszanak, pl. hogy Pisti leugatja és elnyomja Janit, az is színház. A mai kérdezz-felelek műsorukban (Nem erre számítottunk!) erről is őszintén beszélnek. De mégis, alig van olyan közös gaming videójuk, ami alatt a kiskölykök ne nyafognának, hogy "Jaaaaj, Piiiisti, miért bántod mindig szegény Janiiiit?"...

2022. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Jani háttérmunkája nélkül sehol se lenne a csatornájuk. Pont hogy ő az aki jobban ért ott mindenhez.


Pisti csak egy nagypofájú figyelemhiányos nagyranőtt óvodás.

2022. máj. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KAcsa válasza:
Balázs a kedvencem, de amúgy Pisti és Janchi is nagyon szimpatikus.
2022. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dani a legjobb, természetesen.
2023. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!