Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a TheVR...

Mi a véleményetek a TheVR csatornáról pro és kontra?

Figyelt kérdés
Mit szerettek és mit nem szerettek bennük? Miben érdemes változtatniuk?

2022. máj. 23. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Miben érdemes változtatniuk?


Ezt egyrészt nem mi döntjük el, másrészt ők már túl vannak azon a ponton, hogy rontani tudják a statisztikáikat. Félmillió követőjük van, innentől azt csinálnak, amit akarnak. Ha fingóversenyt rendeznének, a rajongók azt is néznék, és dobálnák rájuk a pénzt. A múltkor 300 ezer forintot adományozott nekik az egyik követő élő adásban, és még hány ilyen lehet...

2022. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az igen!


Pistike lenyúlta apuci bankkártyáját?

2022. máj. 24. 05:00
 3/7 a_zs_1018 ***** válasza:
82%

1

Mikor adományoztak nekik ennyi pénzt? Melyik stream pontosan?

Mert a hasamra ütve én is tudok ilyen baromságokat irkálni

2022. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#1: Az egyik Conan Exiles videóban, a fiam nézte, én csak felfigyeltem a nagy hőbörgésre, kiszámoltam, hogy az az adomány mennyit érhet, és elhűltem. Hadd ne kelljen visszakeresnem, hogy melyik videó volt az...
2022. aug. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
4-es és akkor mi van ha nenyit adományozott valaki? Szabadon megteheti ezt bárki vagy nem? Mondjuk sokan streamerek kiirjuk h nicns refund. Egyszer engem megkeresett egy szülő h adjam vissza amit a gyerek küldött nekem. megirtam neki h le van irva h NO Refund. és ott hagytam :D
2022. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pro:általában nagyon igényes,profi videókat készítenek. A tech csatorna meg a podcastok szerintem nagyon maxosak.

Kontra:A stream, főleg amikor Pisti játszik, most itt nem

reszleteznem de elég megnézni az első sekiro vegigjatszasa alatt levő kommenteket.

2022. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Sokan nézik a kommersz szemetet...

A techen kivül értéktelen junk az egész

2022. aug. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!