Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a star...

Miért nem működik a star stable online?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje nem tudok belépni, mióta lett ez a game guard cucc, csak nálam a hibaüzenetet sem írja ki, egyszerűen kidob a játékból.

Mit tudok tenni ez ügyben? mert már borzasztóan dühös vagyok....



2022. jún. 7. 11:56
 1/4 fannibabavagyokxd ***** válasza:
A star stable leirta hogy nem biztos hogy be tudunk lepni. Ilyenkor nem lehet semmit tenni majd az sso intézi szoval nem kell idegeskedni. Megkell nyugodni reménykedni hogy kijavitják. Bár barátnőmmel beszéltük hogy ez a guard izé lehet vírusos szoval vigyázni kell. :)
2022. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
tudom már régebbi kérdés, és ha jól tudom azóta le is szedték a game guardot, de valószínűleg az volt a baj, hogy nem volt megfeleő vmi a gépedben(ki volt írva az oldalukra)
2022. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát nekem még mindig nem működik :) ezelőtt a game guardos szar előtt sosem volt baj
2022. jún. 21. 22:41
 4/4 anonim válasza:
Hát az mondjuk kellemetlen…írj a supportnak, hátha tehetnek valamit
2022. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!