Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Várjam meg most már inkább a...

Várjam meg most már inkább a PlayStation 5 Pro-t a chip hiánytól függetlenül is?

Figyelt kérdés
Nagyon rebesgetik már, hogy 2024-ben jön a frissített konzol, ami nem esélytelen a chip hiány ellenére is. Én maximalista vagyok, szóval nagyon vacilálok. TV-ből a lehető legjobb verzió már megvan a konzolhoz. Viszont nagyon szeretem a Lego szetteket is, és azok 2-3 év alatt szoktak kifutni. Van 1-2 olyan szett ami már 2 éve forgalomban van (mint pl. Szellemirtók). Ha most PS-t veszek, és később eladom a pro verzió miatt, akkor ugyebár bukok rajta x összeget. Érdemesebb lenne várni még? Magát a konzolt könnyen be tudnám szerezni a napokban is egyébként. Xbox nem érdekel.

2022. jún. 10. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Half-Life 3-at is "rebesgetik", de sosem lesz belőle semmi. Pletykákra nem érdemes adni, majd ha a Sony bejelenti, akkor lesz tény belőle. A piac diktál, márpedig amíg a sima PS5-ből sem tudnak elegendőt gyártani, teljesen kizárt, hogy egy-két éven belül újabb modell jöjjön. Az előző generációban is akkor jött ki a PS4 Pro valamint az Xbox One X, mikor már csökkenni kezdtek az alapmodell eladásai (ez a fogyasztói árakból is látszott). Sem a PS3, sem a PS4 idejében nem volt chiphiány, de most igen durván jelentkezik, és nem látni a végét (az Intel szerint korai reménykedni, még 2024-ben is tartani fog a jelenség).

Szóval vegyél csak nyugodtan PS5-öt. A PS4-emet 100 ezerért vettem, és nemrég adtam el 60-ért, úgyhogy jól tartja az értékét.

2022. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jobb esélyel egy gyengített light verzió lesz. Mert olyan drága lenne most, hogy senki nem venné.


Eleve már az alap ps 5 ön is gyengítették a hűtést, ezért mértek a mostani szérián fél kiló mínuszt.


Nintendonak is bejött a switch lite.

2022. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jön a PlayStation 5 erősebb változata mégis, valószínűleg! Erről nemrég jött ki video az ign YouTube csatornáján.
2022. okt. 24. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: A MAGYAR ign csatornáján jött ki egy twitterhuszár pletykájáról szóló hír. Ezt még nem nevezném hivatalos információnak.

A nagy piacokon, elsősorban az USA-ban még mindig nem lehet PS5 alapmodellt sem kapni. Akkor hogy akarna bárki is erősebb modellt a piacra dobni, ha a világ legnagyobb piacán sem képesek kielégíteni az alapvető igényeket? A Sony 2022 végéig 14,8 millió eladott PS5-öt célzott meg az üzleti tervében, jelenleg alig 11 milliónál tartanak, mert nincs elég gép.

2022. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval ez csak a kattintások miatt volt?
2022. okt. 25. 03:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!