Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri elkezdeni manapság még...

Megéri elkezdeni manapság még wowozni ? ( World of Warcraft )

Figyelt kérdés

Több botrányról is hallani lehetet , úgy tudom sok játékos elpártolt - abbahagyta .

Esetleg személyes vélemények ?


2022. jún. 14. 09:42
 1/5 Kólauborkával ***** válasza:
53%

Így igaz, amit az elmúlt években műveltek az minden oldalról gáz, szétcseszték az összes legendás játékot: Diablo, WoW…. Nem tudom az új vezetés mit csinál ott tavaly óta, de én már nem adok ki Blizzard termékekre pénzt….Diablo Immortal is egy vicc lett.


Most rajtuk a sor, hogy mutassanak valamit és lehet megint a támogatójuk leszek, addig meg más gamet kell keresni. (FF14 ről hallottam, hogy sokan oda mentek WoW helyett).

2022. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A játékosbázis kb 5 éve folyamatosan csökken, ezen nem segít a teljes ötlettelenség se a különböző kiegészítők tekintetében. Volt már alternatív jövő, visszatérés a horda vs szövetség ágra stb.

Nem hiába hozták vissza a sikerként elkönyvelt calssic-ot.

Sajnos minden téren túl naggyá vált a cég és így a bevételeket is ehhez kell igazítani, ami minden létező termékükön egyre jobban kiüt, lásd a Diablo Immortal-t. A színvonal esik, csak a profit számít.

Én már évekkel ezelőtt ott hagytam a WoW-ot, nem is bántam meg, ahogy meghurcolták szegény játékot.

2022. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
nekem tönkre tette a fiatal felnőttkoromat az a szar, nem ajánlom senkinek nagyon rálehet kattanni és nagyon nehéz "leszokni"
2022. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
SL már igazából halott, kövi content patch meg régi kiegek instáinak és SL régebbi raidjeinek visszahozása lesz, kövi kieg meg már a bejelentéskor sem kapott valami túl pozitív fogadtatást. Én aktívan játszom kezdetek óta, de jelenleg SL-be annyit logolok be, hogy letolok egy instát a heti loot miatt, amúgy inkább BC classic.
2022. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 1600 órát öltem bele, de unom már.
2022. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!