Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az igaz, hogyha csak a fő...

Az igaz, hogyha csak a fő történetet vesszük, akkor a Red Dead Redemption 2 sztorija erőltett és kevés a változatosság, sok a lovaglás?

Figyelt kérdés

Engem a változatos küldetések, izgalmas játékmenet, sok fejlődéi rendszer tud beszippantani.


Tényleg ezek a jellemzők amiket írtam rányomják a bélyeget?

Azért nem szeretem az open world címeket, mert nincsen benne semmi értelmes dolog, ami maitt érdemes körüljárni a világot.


Nem fogok azért pókerezni, halat fogni, bankot rabolni, hogy fejlesszek valamit. Ezek a minijátékok csak erőltetettek hogy legyen valami.


Változatos helyszínek vannak?

Tud valami újat mutatni a sztori, aki ismert a film és akciójátékok világában?

Miben változik a játékmenet később?


Teszteket olvastam eddig róla és abból az jött át, hogy lovaglás a legrosszabb benne. De engem hidegen hagy a minijátékok tömkelege.

Nem tudom milyen tartalom van még benne amiért érdemes játszani a single módot?


2022. jún. 24. 04:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Írjatok pozitívum elemeket róla, spoiler nélkül, köszönöm.
2022. jún. 24. 04:12
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát pozitivumot nehéz írni.


"sztorija erőltett és kevés a változatosság, sok a lovaglás?" Ezzel le is írtad a lényegét a játéknak. Ezen túl már nincs mit írni.

2022. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos van.
2022. júl. 2. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha van is az sem sok. Azzal amit említettem, jól körül is írtad a játék lényegét. Online esetében más a helyzet, ott legalább tudsz csinálni mást is ezeken kivül. DE a single modra pont rá illik az amit írtál is kihangsúlyoztam előző kommentemben. RDR2-be csak az Online rész ér valamit. Single-t ugyanúgy csak "összecsapták" ahogy a GTA 5 esetében is. Ott is az Online részben van a tartalom és azt fejlesztik folyamatosan. Van olyan bug Single részben ott amikről már évek óta tudnak de sz.rnak bele hogy javítsák, mert úgyis az Online része miatt veszi mindenki. Itt is kb ez a helyzet. Pedig megvan a játékban a potenciál hogy jó legyen, de Rocksz.r szokás szerint megint inkább a pénzre megy. Nem is említve a legutobbi remastered trilogiát, ami olyan bugtengerrel jött ki hogy az csak na...
2022. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LakatosAnonymus ***** válasza:
Kedves kérdező. A válaszoló f*szságokat ír. A story nem egyhangú, nem erőltetett, nem unalmas. Picit talán sok a lovaglás, azon kívül az egész játék lenyűgöző. Szívesen.
2022. dec. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!