Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo Switch vagy Oled?

Nintendo Switch vagy Oled?

Figyelt kérdés

Miért a sima, miért az oled?

Kíváncsi vagyok ki milyen indokot mond. :)

Árban nincs nagy különbség.

Tapasztalat pozitív és negatív is jöhet.



2022. júl. 6. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olednek gyengébb a fényereje, világosabb helyeken rosszabb lesz, főleg utazás közben ahol nem nagyon tudod befolyásolni mikor villan be erősen a napfény stb.
2022. júl. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a színei is sokkal gyengébbek az OLED-es verziónak: a fehérek inkább sárgák, a kékek zöldesek, a pirosak narancssárgák, stb. A régi gép mellé téve ordító a különbség. OLED-nek OLED, csak éppen az alsó polcos kijelzők közül válogatott a Nintendo.

A kétszer akkora memória jól hangzik, de "normális" játékból így is csak 4-5 darabot lehet feltelepíteni rá, ha komolyan gondolod a gaminget, mindenképpen kell még egy microSD kártya is hozzá.

Az összeszerelési minősége lényegesen jobb az OLED-nek, a régi képes recsegni-ropogni-nyikorogni nyomkodás közben, ennek itt nyoma sincs.

A kicsit nagyobb képernyő miatt én az OLED-et ajánlanám.

2022. júl. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!