Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 4: Kutya tenyészet?

The Sims 4: Kutya tenyészet?

Figyelt kérdés

Üdv. Olyan gondom lenne hogy van 1 nőstény kutyája a sim-emnek. Na már most ez a kutya elkezdett állandóan szívecskéket árasztani hogy khmm... párzani szeretne. Ezt én nem szeretném, nem akarok kiskutyákat a háztartásba. Hogy tudnám "elmúlasztani" a kutya tüzelését anélkül hogy szereznék neki partnert? Esetleg valamilyen gyógyszer? Vagy tán valami radikálisabb? Lehetőleg cheat-es nem szeretnék használni, CSAK ha nincs más mod.


Segítőkész válaszokat előre is köszönöm.



2022. júl. 25. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvoshoz kell vinni, ott van olyan opció, hogy "spay/neuter".
2022. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Melyik városba találhatok állatorvost, vagy hol/hogy kellene megkeressem? Vagy ha veszek exam table-t és a vet clinic-es gyógyszergyártot akkor akár magam is tudom kezelni ezt a problémát?
2022. júl. 25. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Brindleton Bay városban található állat korház (Az a város jött az állatos kiegészítővel). Brindleton Pawspital a telek neve.
2022. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, holnap első dolgom lesz megnézni amint hazaérek munkából. Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2022. júl. 25. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!