Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani jó ingyenes...

Tudnátok mondani jó ingyenes játékokat, amik nem túl erőszakosak és single-playerek?

Figyelt kérdés
A nem túl erőszakos alatt azt értem, hogy nincs benne véres gyilkolászás, én sajnos elég érzékeny vagyok az ilyesmire. Nem nagyon szeretnék idegenekkel játszani online, ezért a multiplayerek ki vannak zárva. Műfaj mindegy, PC-re kéne. Köszönöm!

2022. júl. 27. 22:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, az kimaradt, hogy nem mahjongra és más logikai játékokra gondoltam, hanem 3D-sekre. :)
2022. júl. 27. 22:44
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
2022. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz, de ezzel nem sokra mentem! Az első találat horrorjátékokat ajánl, a többiben mindenféle van, nemcsak a keresési feltételeknek megfelelő. Nem véletlenül írtam ki a kérdést, tapasztalt játékosok véleményére vagyok kíváncsi.
2022. júl. 28. 01:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalt játékos vagyok, de nem igazán tudok ilyeneket mondani. Komoly 3D-s single player játékok nemigen készülnek, mert a készítőnek nem éri meg a beleölt rengeteg pénzt és időt. Csinál inkább egy olcsó fizetős játékot, vagy egy multiplayert, amiben lehet valódi pénzért vásárolni.

Talán a Minecraft-klónok jöhetnek szóba, ha szereted az építkezést és craftolást, pl. Creativerse, Portal Knights.

Amúgy a legtöbb multiplayer játékot lehet egyedül is játszani, rengeteg MMO játékos csak a felfedezés, vagy a karakterfejlesztés miatt játszik MMORPG-kkel. Ilyet százat is tudnék mondani.

Neked is csak azt tudom ajánlani, mint mindenki másnak, aki nem akar játékra költeni: regisztrálj egy Epic Game Store fiókot, és hetenként kapsz egy ingyen játékot (néha kettőt-hármat is), és nem gagyi címeket, de nem ám! Azok közül csak találsz valami kedvedre valót. Nekem 160 olyan játékom van az Epic könyvtáramban, amiért nem fizettem egy fillért sem.

2022. júl. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Thunderfairy ***** válasza:
42%

Need for speed sorozat.

3D sakk programok.

Giana sister twisted dreams.

Shantae end the seven sirens.

Shantae Half jenie hero.

2022. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: A kérdés INGYENES játékokra vonatkozott.
2022. júl. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Thunderfairy ***** válasza:
Kedves 6-os. Le lehet ingyen tölteni öket is a netről.
2022. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Ennyi erővel minden játék, film, zene, könyv ingyenes.
2022. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!