Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Steam-en megvásárlom a GTA...

Hamittudomen kérdése:

Ha Steam-en megvásárlom a GTA 5-öt, és egy másik gépen belépek ugyanabba a fiókomba, ahol a GTA 5-öt vásároltam, akkor le tudom tölteni, vagy ismét fizetni kell?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, hogy ha rossz lenne a gép hozzá, és megvenném, akkor egy másik, jobb gépen tudjak vele játszani.

2022. aug. 2. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a fiókot használva bárhova letöltheted (persze a fiókba egyszerre csak egy gépről léphetsz be)
2022. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 grafno ***** válasza:
Én mindig letudom tölteni(telepiteni) ha letorlom vagy ujrateszem a gepet
2022. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A játékok online fiókhoz társítása azt jelenti, hogy amíg a fiókban, a könyvtáradban ott van a játék, korlátlan alkalommal újratelepítheted, egyszerre akár több eszközre is (hozzáférni egy időben egy bejelentkezéshez lehet csak). Egyszer fizeted ki, a játékpéldány nem géphez kötődik, sem telepítési darabszámhoz.
2022. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! :D
2022. aug. 2. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!