Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xboxon játszottam még Gta 5...

Xboxon játszottam még Gta 5 el és hogy azt az accountomat tudom folytatni PC-n vagy ez hogy van?

Figyelt kérdés

2022. aug. 6. 01:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos nem [link]


Ha Xbox One-on játszottál akkor az egyetlen amit tehetsz az az, hogy az új Xbox Series Enhanced Editionbe viszed át a mentésedet. Playstationon ugyanez, PS4es verzióról, a PS5ös EEbe lehet átvinni a dolgaidat 1 alkalommal. Vagyis vedd figyelembe ha átviszed akkor el fog tűnni az Xbox One változatból, nem lehet megtartani a régin.


Emlékeim szerint egyetlen egyszer lehetett PCre átvinni a GTAV profilokat, Xbox 360ról és PS3ról talán 1 évig amikor megjelentek az Xbox One és PS4 változatok. Utána visszavonták azt is.


Itt van, hogy hogyan lehet a régi és újgenerációs konzolok között (Xbox csak Xboxra és PS csak PSre): [link]

2022. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!