Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben van 2 családom, de...

Sims 4-ben van 2 családom, de véletlen külön "univerzumba" tettem őket, hogy lehet "egybe tenni"?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi, berendeztem szépen egy lakást neki, ikerházas épületben. Mellette lévő lakásba, gondoltam, majd beleköltöztetek egy csajszit.

Sajnos NEW GAME-re mentem LOAD GAME helyett, és a csaj beköltöztetésekor láttam, hogy a pasi, aki a szomszédja lenne, a fasorban sincs.

Valaki tud ebben segíteni? Vagy, hogy orvosolható-e még a probléma egyáltalán... köszi! 🤍🤍🤍



2022. aug. 7. 14:07
A kérdező szavazást indított:
költöztethetőek, orvosolható a probléma
nem költöztethetőek, elk*rtad.
7 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy megoldható.

Belépsz az újonnan létrehozott mentésbe, ahol a csajt csináltad.

Kiválasztod a háztartást, és elmented a könyvtáradba.

Kilépsz a főmenübe, majd betöltöd a mentést, ahova szeretnéd tenni.

Kivalasztod, hova szeretnéd költöztetni a csajt, és ha a telekre kattintasz, akkor kell lennie egy olyan lehetőségnek, hogy a könyvtáradból választasz egy háztartást, akit odaköltöztetsz.

2022. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!