Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért éri meg áron alul...

Miért éri meg áron alul eladni jofogason lego szetteket bontatlanul hirdetve?

Figyelt kérdés
Nekem ez furcsa. Boltban 10 ezerrel is többe kerül egy általam kinézett szett, így hát arra adtam a fejem, hogy megpróbálkozom jofogason pár darabhoz hozzájutni. Mik a tapasztalatok? Valóban bontatlanok? Mert celluxal bárki utána tud ragasztani. Személyes átvétel lehetséges persze, ott meg tudom nézni, de mégis érdemes így? Köszönöm!

2022. aug. 11. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ha mondjuk olyan személy kapott X vagy Y lego szettet ami neki nem kell(vagy eleve nem kellett neki, de ezt kapta) akkor hiába X ősszeg a boltokban, ő ennél gyorsabban és olcsóbban akarja eladni. Nekem is volt pár dolgom amit hasonló módszerrel adtam el. Hiába volt nekem is, ha egyszerűen nem kellet. Szóval lehet ez a helyzet ennél az eladódnál is.


Persze az sem kizárható hogy mégis bontott vagy át akar b#szni a palánkon. Szóval csakis személyesen vagy sehogy. Ha futár/posta intézi és kiderül hogy mégsem bontatlan, akkor simán rá lehet fogni postára/futárra hogy ő náluk sérült meg a csomag.


Persze ezzel nem azt mondom hogy tuti átverés, de azért légy óvatos. Előre sose fizess!!!!!

2022. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is simán ajándékba kapta.

Nem akarok leszólni senkit, de régen én is tonnaszámra kaptam a márkás parfümöt, mert mégis csak az az ajándék születésnapra, erre-arra, hiába mondtam hogy akkor legalább tusfürdő vagy valami ehető mert az elfogy, nem. Egy részét eladtam de a mai napig van 20+ parfümöm, abból simán 10+ bontatlan fóliában.

2022. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
LEGO gyárban dolgozók is kapnak készletet céges ajándékként, sorban fel is szokták rakni a netre. Mivel ingyen szerezték, bolti áron alul is nyereséggel adják el. Nyíregyházi és Szabolcs megyei hirdetőknél hihető, ott a gyár.
2022. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Boltban 10 ezerrel is többe kerül"


Boltban kifizeted a 27% ÁFÁ-t, míg magán vevőnél nem.


Ha csak áfamentesen hozzá jut a termékhez, akkor már tulajdonképpen nyer rajta ha drágábban de bolti ár alatt adja.

2022. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy például az a vicces, vásároltam egy terméket. Vásárláskor 30.000 Forint körül mozgott az ára, én valami 25-28 között vásároltam akciósan.


Most ugyanez kifutott termékként 75-85 ezerért fut.

Ha ezt tudtam volna vettem volna rögtön 10 dobozzal.

2022. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bizony, ennyire megugrik az áruk kifutás után. Kezdj bele te is a bizniszbe.
2022. aug. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!