Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől szaggat minden játek...

Mitől szaggat minden játek ps4-en?

Figyelt kérdés

Ps4 slimrol van szo ha ez szamit. A lenyeg az, hogy minden jatek szaggat rajta mar egy ideje,eddig nem foglalkoztam vele mert nincs sok idom jatszani, csak filmnezesre hasznalom.

Barmilyen jatekot berakok,mindegy hogy cd vagy storebol letoltott jatek, nagyon szaggat. Pl a rdr 2nel szinte folyton, de jobban akkor ha tobb minden lathato a kepben,pl hazak stb, fifa 22nel is nagyon, ha onlineozok, de minden mas jateknal is. Lehet hogy tonkre ment volna valami benne? Vagy mit erdemes vele csinalni? Esetleg ha ha beviszem valahova mit csinalnak vele? Bocs nem ertek hozza, eddig annyira nem is erdekelt, csak most hogy leultem jatszani mar nagyon zavart.

Egyebkent ha ez befolyasolna leirom hogy sokszor ha filmet nezek rajta altalaban egesz ejszaka megy mert nem kapcsolom ki, van hogy este bekapcsolom es masnap 10 11korul kapcsolom ki,de akit kerdeztem eddig azt mondta ennek nem kene bajnak lennie.

Koszi ha valaszoltok!



2022. aug. 13. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy adatbázis újraépítés és / vagy egy tisztítás esetleg pasztázás lehet segítene.
2022. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vinyo. a slimen sem szaggatnak a programok. de lehet a net is, ha csak online játéknál fordul elő
2022. aug. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

#1 +1

folytonos hasznalat miatt telemehetett porral mar, illetve paszta se lehet legjobb allapotu


ugy mint asztali PC nel, vagy laptopnal is ez szokott gond lenni


de persze mas is lehet

2022. aug. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat. Net miatt szerintem biztos hogy nem, mert nem csak a jatek szaggat, hanem mar mikor bekapcsolom es lepkedek az ikonok kozt van hogy ott is beszaggat, ez most jutott eszembe. Akkor egy pasztazas lehet hogy megoldana mindent?

Hova erdemes vinni a gepet?

2022. aug. 14. 08:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Előbb az adatbázis újraépítést csináld meg, az ingyen van.
2022. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megcsinaltam. Talan mintha egy kicsit jobb volna, de sajna meg igy is szaggat sokszor
2022. aug. 14. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kéne szaggatnia
2022. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!