Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mennyire lesz...

Szerintetek mennyire lesz sikeres az új WoW kiegészítő, a Dragonflight? Nektek mennyire jön be eddig?

Figyelt kérdés

2022. aug. 18. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy ha goldból wow tokenért nem tudtam volna megvenni szerintem msot hagynám abb a játékot. De ahogy néztem sok forumon eddig ennek a kiegnek mondjuk úgy a leginkább visszafogott a lelkesedés legtöbbek számára.
2022. aug. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az utolsó 2 kiegészítőből indulunk ki, akkor nem vár fényes jövő erre sem.
2022. aug. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát a trailer tényleg nagyon gyenge lett.. nincs mögötte a hype… Sárkányok? Dögunalmas téma.


Lett volna inkább a Void vs Light ami a rajongói teóriákban volt, az sokkal jobb lett volna

Bár az utóbbi kiegek is elmentek egy teljesen más irányba, mint az alapsztori volt..

2022. aug. 18. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A WoW-nál pont az a gond, mint sok másik játéknál vagy épp valós cégnél. Túl nagyra nőtt.

Volt egy jó alap elképzelés, azt megvalósították, de utána kellett valami új hogy a játékosok ne hagyják ott. Na itt kezdődik a ragasztgatás, ami a WotLK-ig ment is, mert kb addig volt meg az alap történet, utána viszont már látszódott az ötlettelenség a Cataclysm-től indulva, valamit mutatni kell. Akkor jöttek a pandák, jött az alternatív jelenkor "mi lett volna ha" kiindulással, stb.

Én a kiadót is értem hogy addig kell verni a lovat amíg húzza az igát, de látszik a leépülés, nem hiába lett visszahozva a WoW Classic. Tudod, ha az új nem jön be húzd be az öregeket nosztalgiázni.

Én kb Warlords-nál elengedtem ezt a játékot, de nem is bántam meg.

2022. aug. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
4-es tökéletesen összefoglalta. Én még Shadowlands-szel is játszottam, de ez már rég nem adja vissza azt, ami anno 2006-ban volt a játék. Azóta már űrhajózó kosemberektől kezdve futurisztikus gépezetekig, titánokig, kiborggnómokig mindent beleírtak egy középkori jellegű fantasy világba, amivel szerintem erősen túltolták az egészet. A Dragonflighttal már nem fogok játszani, de a vége felé már a SL is kínszenvedés volt.
2022. szept. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!