Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek számodra a legjobb...

Melyek számodra a legjobb Sims 4 kiegészítők?

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 14:56
 1/8 anonim válasza:
100%
Get Together, City Living, Seasons, Parenthood
2022. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én az állatos kiegészítőt szeretem nagyon
2022. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Seasons. Számomra konkrétan olyan mintha már az alap játékban benne lenne, nélküle nagyon unalmas és monoton a sims. Parenthood ha szeretsz családokkal játszani. Valamint ha stuff packet szeretnél venni akkor a tiny livinget is ajánlom, sok jó dolog van benne.
2022. aug. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden szupernaturális kiegészítőt szeretek, azok a kedvenceim. A seasons olyasmi, amit mindenképp a játékomban szeretnék tudni.


A kedvencem pedig: Habár nem a legnépszerűbb, de a Get together. Röviden: Nagyon-nagyon hasznos. Mindenre. Akárhogy is játszol, valamilyen funkcióját tudod használni.


Hosszan:

Ezzel a kiegészítővel jön a Group, azaz a csoport, amihez simeket adhatsz hozzá - ez egy átmeneti csoport, és befolyásolni tudod hogy a csoporttagok mit csináljanak. Nagyon-nagyon hasznos, akármit is csinálsz a játékban, akárhogy is játszol.

Így működik: pl. rákattintasz egy helyre, és ezt mondod, "Menjünk ide együtt", akkor midenki odamegy. Vagy rákattintasz a kajára, és "Midnenki vegyen egy tállal", és akkor mindenki vesz egy tállal. Vagy "Mindenki fessen/kössön/igyon", akármi.


A másik, a Club system, klub rendszer. Még egy hasznos eszköz amivel azt csinálsz, amit csak akarsz. Akárkit hozzáadhatsz, akár azt is beállíthatod hogy random simek keressenek meg hogy csatlakozzanak, beállíthatsz feltételeket, amiknek a tagoknak meg kell felelniük, beállthatsz dolgokat amiket bátoratni szeretnél (pl. kertészkedés) és olyanokat amiket betiltasz (pl. festés), és ez befolyásolja, hogy a klubtagjaid mit fognak csinálni automatikusan. A támogatott dolgokért pontokat kapsz, amiket mindenféle bónuszokra költhetsz. Vehetsz belőle klubszobát is - tehát egy akármilyen publikus helyen egy szobát kinevezhetsz a klubszobádnak. Sőt - beállíthatod, hogy a klubbod miként viselkedjen más simekkel, és más klubbokkal.


Mire jó?

Csinálhatsz egy tanulócsoportot egy könyvtárban, akik gyorsabban tanulnak és gyorsabban csinálják meg a házijukat. Csinálhatsz egy partizós bandát, akik klubbokba járnak és álló éjjel partiznak. Csinálhatsz egy csak időseknek való kis összejövős csoportot, akik beszélgetnek, sakkoznak, kötnek. Csinálhatsz két bandát is, akik folyamatosan verekednek egymással, mert riválisok. Ha szereted az ilyesmit, akkor csinálhatsz egy csak vámpírokból álló klánt, akik automatikusan vért fognak inni, vagy varászlókból egy csoportot, akik automatikusan varázsolnak.

Vagy ha csak az életedet akarod könnyíteni, akkor csinálsz egy klubbot, belerakod a simed barátait, beállítod hogy mit tudom én, beszélgessenek meg játszanak együtt játékokat, és akkor egy gombnyomással áthívsz mindenkit egyszerre lógni, nem kell mindenkit egyesével felhívni.

Akár csinálhatsz egy csoportot akiknek beállítod hogy automatikusan takarítsanak, kertészkedjenek, gereblyézzenek meg javítsanak meg midnent, és soha többé nem fizetsz bejárónőt meg kertészt, mert csak áthívod a klubtagokat és ők automatikusan csinálják ezeket. Ingyen. Akármit csinálhatsz ezzel a klub rendszerrel.


Ezen kívül ez a kiegészítő jött az eddigi legnagyobb világgal. Szó mi szó, nagyon hasznos kis kiegésztő. Nem szúrja ki a szemed elsőre, nem néz ki nagy dolognak, de ha elkezded használni és kihasználod a funkcióit, utána nehéz nélkülük játszani. :D

2022. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a city living, seasons, parenthood és a discover university.
2022. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A Star Wars kiegészítő nem jött be senkinek? Csak mert arról annyit hallottam, de senki nem említette idáig :D
2022. szept. 2. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert sz@r. Nem jött be semmi használható build and buy cucc, Cas cucc. A játékmenet meg kB annyi hogy állandóan hívogatják a simed hogy menjen batuba. Ahol kB semmit se lehet csinálni. Nem ad hozzá a játékhoz. És csak egy Disney szponzoráció az egész kiegészítő.
2022. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az Island Living a favorit, imádok Sulanin lenni.
2022. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!