Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2 vagy Sims 4 a jobb?...

Sims 2 vagy Sims 4 a jobb? Melyik tetszett jobban?

Figyelt kérdés
Nekem a Sims 4 annyira nem jött be (akkor még csak alapjáték volt), igazából pár óra után le is töröltem, végtelenül nagy csalódás volt a korábbi (alap)játékokhoz képest. Eleve megdöbbentem, hogy már nincs bejárkálható szomszédság, ráadásul alig volt lehetőség pár házba családokat rakni. Én a Sims 3 szomszédságainak a nagyságát imádtam (meg a személyiségjegyeket), és emiatt preferáltam jobban a Sims 2-vel szemben. Illetve, sokkal alkalmasabb volt a nagy dinasztiáim létrehozására. Viszont, később ez is megcáfolásra került, mert Sims 2-ben modokkal tudtam akár 20 karaktert is egy telken tárolni, míg a Sims 3-ban is éppen megoldható, csak iszonyat lassan reagálnak bármire. Mostanában gondolkodom azon, hogy lehet kellene neki adni még egy esélyt. Én a Sims 1-2-3 játékokat mind nagyon szerettem, de a Sims 3 megjelenésével csak azzal játszottam már szinte. Viszont a rengeteg bug, hiba, és könyörtelen lassúság, illetve, hogy idővel tönkremennek a nagyobb save fájlok, egyszerűen arra sarkall már nem először, hogy térjek vissza a Sims 2-re. Csak gondoltam előbb utánaérdeklődöm, hogy ki mit gondol, melyik lenne a jobb.

2022. aug. 30. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Sims 2
2022. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az 1-el és a 2-vel játszottam, még mindig fent van a régi gépemen, csak nem találoma CD-t (eredeti játék), anélkül meg nem indul el. Hogy mennyi időm belement anno... A 4 nem is hasonlít rá.
2022. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kettes, ha megveszed újra eredetiben, letörlöd a régit, és előtte a biztonság kedvéért kimásolod a mentéseidet, akkor az új játékkal megint tudsz tökéletesen játszani :)
2022. aug. 30. 18:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Nos, mostanra a Sims 4 eléggé kiforrotta magát. Viszont valamiért kicsit lelketlen az előző részekhez képest. A sims 2 bár gagyibb megvalósitással rendelkezett, sokkal szerethetőbb volt. A 3 se volt rossz, de a 2 volt a legjobb.
2022. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Játszottam mind a 4 résszel, a 3-al kifejezetten sokat, amíg a túl sok kijövő dlc és cc miatt el nem kezdte az engine egyre jobban megadni magát.

Ha valaha visszatérek még simsezni, az mindenképp a 2. rész lesz, mostani érettebb fejjel azt tartom a legjobb simsnek. Igazából bármi megvalósítható benne főleg a megfelelő cc-kkel, sokkal komplexebbek a simek még, nagyon sok apró finom részlet van a játékban ai és gameplay tekintetében is. Egyszerűen élmény játszani!

Ráadásul időről időre ránézek a modokra, elképesztő mennyi modernizálást behoztak a 2. részhez modként! Csomó fejlesztés ami bekerült a 3. és 4. részbe, a 2-höz is elérhető modként. És ráadásként még nagyon szépen ki is lehet csinosítani a kinézetet, modernizálva, bár szerintem a régi eredeti kinézet is kellően stílusos.

Szóval +1 szavazat a Sims2-re, és a moddolást is mindenképp ajánlom mellé, azzal mégjobbá tud válni az élmény.

2022. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, én gyerekként nagyon sok modot töltöttem a Sims 2-höz is, nem tudom, hogy a sztori kapcsán van-e valami hozzá, mert főleg csak ruhák-házak-hajak voltak letöltve. A Sims 3-hoz már vegyesebben (pl. nraas). Igazából én a Sims 3-at nagyon szeretem, nekem a Sims 2 grafikája jobban tetszik, mint a Sims 3-nak és Sims 4-nek. A Sims 4-re valóban ez volt a jó kifejezés, valahogy olyan "lelketlenebb" lett számomra is. Szerintem a Sims 2-t fogom majd újra kipróbálni :)
2022. aug. 31. 14:13
 7/10 anonim ***** válasza:
sims 3. nem vagy beszoritva rgy telekre. működés tekintetében pedig a sims 2, a 3 egy idő múlva egészen biztosan meghülyül, összeomlik
2022. szept. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sims2
2022. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sims 2 legjobb, sims 4 nem jo.


Sims3 is ezerszer jobb 4 nel

2023. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Xmax válasza:
Azóta játszani kezdtél a sims2-vel? Ha igen milyen kiegészítőkkel? :)
nov. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!