Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben melyik városban...

Sims 4-ben melyik városban van a legnagyobb beépíthető telek?

Figyelt kérdés
Akarnék csinálni egy luxushotelt parkolóval, medencével meg minden, de nem tudom hol lenne hozzá elegendő méretű telek, amik az alapjátékban vannak azok nagyon kicsik. :/ Tudja valaki melyik kiegészítőben van a legnagyobb területű telek amire lehet építkezni?

2022. aug. 31. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Get together kiegeszito: 2 db 64x64-es telek

City living: 1 db (varosba jobban illene talan a hotel)

Cottage living talan egy db

Cats and dogs talan 2 db


Ezekben a kiegeszitokben biztos, hogy jott 64X64-es telek.

2022. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Az alapjátékban az 50x50-es telkek a legnagyobbak, ezekből 4 van: kettő Willow Creekben (a park és a tőle balra, felfelé található telek) és kettő Oasis Springsben (ismét a park és Landgraabék háza). Egyéb 50x50-es telkek vannak az Island Livingben (kettő) és a Snowy Escape-ben (kettő).

A játékban a legnagyobb a 64x64-es telek, ami ezekben a kiegészítőkben jelenik meg: Get Together - ebben kettő is van

City Living - ebben egy park ekkora, de nem lehet módosítani a telek típusát, tehát mindenképpen parknak kell lennie

Jungle Adventure - ebben pedig csak kibérelni lehet a nagy telket, de a hoteles tervednek ez is megfelelő lehet

Cats & Dogs - ebben egy sima ház ekkora

Get Famous - ebben csak egy 64x64-es van, de van mellette három 50x40-es is, ami jól jöhet, ha általában a nagyobb telkeket szereted

Cottage Living - ugyanaz a helyzet, mint a Get Famousnél

High School Years - ebben a középiskola ekkora, ami az egész kiegészítő lényege, szóval nem tudom, mennyire éri meg átépíteni

Egyébként azt remélem tudod, hogy a beépített telkekre is lehet építkezni, csak törölni kell az ott álló épületet. Parkok vagy egyéb, más típusú telkek esetében pedig simán csak megváltoztatod a telek típusát, és máris azt csinálsz vele, amit akarsz (kivéve abban a két esetben, amit jeleztem).

Megkérdezhetem amúgy, hogy miért akarsz parkolót építeni egy olyan játékban, amiben nincsenek rendes autók? Ezt nem bunkóságból kérdem, csak tényleg érdekel. :)

2022. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, szóval akkor 64x64 a legnagyobb, picit csalódás, reménykedtem olyan 100x100-ban minimum, de akkor ennyiből kell megoldani. :D


#2 Igazad van, az alapjátékban tényleg nincsenek kocsik, de van ez: [link] Több száz kocsit le lehet innét szedni, és folyamatosan kerülnek fel újabbak. Igaz hogy használni nem lehet őket, de a hotelhez "imitálni" tökéletesek, főleg hogy luxusautók is bőven vannak. :)


Amúgy lehet hülye kérdés, de nem tudjátok Steamen mikor szokott lenni leárazás? Úgy tudom néha van, 40 euróért kicsit húzós egy kiegészítő. :/

2022. szept. 1. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem vettem meg. Pénzkidobás. Steamunlocked - ról töltöttem le ingyen az összes kiegészítővel
2022. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!