Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen "must have" Nintendo...

Simon Petrikov kérdése:

Milyen "must have" Nintendo Switch játékok vannak?

Figyelt kérdés
Nekem így hozzá nem értőként a The Legend of Zelda: Breath of the Wild, a Mario Kart 8 Deluxe, a Super Mario Odyssey és a Super Smash Bros. Ultimate tűntek annak miután egy kicsit utánanéztem. Van még esetleg valami? Esetleg valamelyik a négy közül amit találtam nem feltétlenül "must have"?

2022. szept. 3. 21:47
A kérdező szavazást indított:
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Mario Kart 8 Deluxe
Super Mario Odyssey
Super Smash Bros. Ultimate
Ez a négy + egyéb
Egyéb
13 szavazat
 1/4 Krisipoke ***** válasza:
100%

Ez mind nagyon jó választás.

A Zelda az egyik legjobb, legtöbb gondossággal összerakott kalandjáték, a Mario Odyssey az egyik legjobb irányítású, legkreatívabb 3D platformer, a Mario Kart az egyik legszórakoztatóbb versenyzős játék, de főleg multiplayerben jó játszani vele, a Smash meg egy nevetségesen sok tartalommal rendelkező, hihetetlen jól összerakott és kitalált verekedős játék (ami egyébként nagyon jól fel tudja kelteni az ember érdeklődését más szériák iránt is).


De amúgy érdeklődéstől, és attól függően, hogy ragaszkodsz-e az exkluzitiváshoz, elég sok jó játékot találni rá. Miket szeretsz, vagy mi iránt érdeklődnél? Mert ez a négyes, amit felsoroltál, szinte mindenkinek be tud jönni, de ha adsz valami irányt, talán jobban tudunk ajánlani egyebeket is.

2022. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül csak a Zelda. Máriót mindig is utáltam, szóval esélytelen hogy bármelyik részért is pénzt adjak ki.
2022. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Saját ajánlások:

- Splatoon 3 (van 2 is, de mivel online game javasolt a 3)

- Bayonetta 1-2

- Astral Chain

- Mario + Rabbids: Kingdom Battle

Amivel nem játszottam, de hallottam, hogy jó:

- Luigi's Mansion 3

- Metroid Dread

- Kirby and the Forgotten Land

2022. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismét 3-as vagyok:

Természetesen mindezek a fent említettek mellett.

2022. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!