Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft-ot meg...

World of Warcraft-ot meg lehet venni egybe, vagy mindenképpen havidíjat kell érte fizetni?

Figyelt kérdés
Tele a tököm már a taurival. Más MMORPG nem érdekel, mert konzervatív vagyok.

2022. szept. 5. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kell vedd legutolsó kiegészítőig, ezzel kapsz 1 hónap játékidőt és mindenhez hozzáférsz. Ezt követően jöhet a havidíj fizetés, vagy pedig kifarmolod ingame a token-re valót. Viszont a kifarmolás RENDKIVÜL időigényes. Így ha csak nem engedheted meg magadnak hogy minimum napi 4-8 órát farmolj akkor marad a magyar forint.
2022. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Jelenleg az alap játék csak havidíjas, megvenni nem kell, ezzel az utolsó előtti kiegészítőig tudsz játszani. Ha el akarod érni a max szintet, legújabb instákat stb akkor a kiegészítőt is meg kell venned.

A játék maga havi díjas, egyben max nagyobb játékidőt tudsz venni (3, 6, 12 hónap), olyan nincs hogy egyszer fizetsz és kész. A játékon belül aukciós házban lehet 30 napos játék tokent venni (ezeket más játékosok adják el), ha elég aranyat tudsz kifarmolni hozzá.

2022. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tört szerveren már vagy 12 éve nem voltam fent. Egyszerűen nem éri meg. Ha rendes élményre vágysz, akkor fizess elő eredetire. Egy tört szerver sose fog normálisan futni, mindig bugos lesz, nincs érdemben support, kevés a játékos, meg teljesen korrupt az egész.


Mondjuk már én is úgy gondolom, hogy ez a WoW valahol tényleg haldoklik. Én már a Dragonflightot nem fogom megvenni, de nyilván nem akarlak semmire sem rábeszélni.

2022. szept. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!