Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 4: Vérfarkasok?

The Sims 4: Vérfarkasok?

Figyelt kérdés
Üdv. Az lenne kérdésem hogy az elkészült Wolf-B-Gone ellenszérumot hogy tudnám megitatni a sim-ekkel(akiket nem én irányítok)? Vagy milyen módszerrel tudnám visszaváltoztatni őket emberré ha nem tudnám megitatni velük a Wolf-B-Gone italt?

2022. szept. 10. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem tudod, ha nincs ilyen interakcio.

Ajanlom a Control Any Sim modot, ha pc-n jatszol, igy at tudod venni az iranyitast barmelyik sim folott anelkul, hogy a haztartasodba koltoznenek. Miutan megitattad veluk a cuccot, megkeresed az opciot, amivel nem iranyitod oket tobbet es kesz.

2022. szept. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2. Végre egy értelmes és hasznos válasz. :)
2022. szept. 12. 08:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Na kipróbáltam és sikerült. Ezer hála #2-es. :)
2022. szept. 12. 11:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Részben igazad van #5-ős, de csak RÉSZBEN. Ez saját sim-re igaz ez a módszer. DE ahogy kérdésemben is írtam, a nem általam irányított sim-ekkel akartam megítatni ellenszert. Ez a kód pedig csak az irányitott sim-ekre hat.
2022. szept. 14. 20:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Illetve nem tudom miért kellett #2 lepontozni, mikor egyedül ő adott hasznos választ...
2022. szept. 14. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt bármilyen mod nélkül is meg lehet oldani.

Belépsz manage worldsbe, megnyitod a könyvtárat, kikeresed a kérdésben lévő háztartást, belépsz, testingcheats on, és shift+kattintás a simre, 99% hogy így is el tudod távolítani a vérfarkas tulajdonságot.

2022. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!