Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a roblox fiókom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évek óta játszom a roblox-al, ezért elég sok pénzt belefektettem a fiókomba. Sajnos egy-két hónapja úgy döntött a játék, hogy kidob. Megpróbáltam visszajelentkezni, a felhasználónév meg a jelszó is jó volt. A játék arra kért, hogy “reset”-eljem a jelszavam. De ezt nem tudom megtenni ha nem vagyok bejelentkezve, a roblox oldala szerint is előbb be kell jelentkezni. Ha meg is próbálom beírni az összes létező email címem vagy telefonszámom, egyikre sem jön semmilyen kód. Próbáltam az “elfelejtett jelszó” opciót is de ott is ugyanez történik. A roblox hivatalos instagram oldalának is próbáltam írni és láttam egy-két angol kommentet ahol ők is szintén követelik vissza a fiókukat, de semmi válasz nem jött egyikre sem. Tényleg semmi ötletem, hogy tudnám visszaszerezni. Nagyon fontos lenne mert elég sok pénzem benne van. Ha bárkinek bármi ötlete van, vagy hasonló helyzetben van, kérem írja le. Köszönöm!



2022. szept. 18. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát 1 gyerekeknek szóló gagyi játéktól ne várj csodákat. Az csoda hogy egyáltalán még működik. Ha .hu-s email címen volt akkor meg végképp keresztet vethetsz a fiókra.
2022. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2022. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá email-cím/telefonszám kapcsolva akkor tudsz új jelszót kérni. Ha nincs hozzáadva egyik sem akkor menj fel roblox.com/support ra és ott tudsz írni és megadni egy email-címet amire küldenek egy emailt és ott tudsz csinálni újat.
2022. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!