Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a Fortnitet?

Figyelt kérdés

Nem értem azt, hogy miért szarozzák meg fosozzák annyian ezt a játékot amikor pedig a legjobb multiplayer játék szerintem ami a piacon van. Az elképzelés ami abban a játékban van tökéletes. Bemutat egy új világot egy retek jó grafikával, be mutat egy teljesen egyedi harcrendszert ami a legkreatívabbá teszi az egészet. Ez az a játék amibe tényleg jól kell tudnod játszani, hogyha nyerni akarsz. Ez amihez bizony kell az ügyesség. Gondolom sokan épp ezért szarozzák mert bénák benne.

Az ilyen játékok mint a Pubg, Counter Strike, Valorant, Halo, Lol, stb soha nem fognak felérni a Fortnite szintjére. Ugyanis ezekben nincs meg az a kreativitás.

Talán a Rainbow Six Siege, Overwatch, Splitgate és az Apex már jobb játékok de az az elképzelés mint a Fortniteban itt sincs meg egyiknél sem.

Ráadásul a Fortnite még legalább egy krumplin is elfut!



2022. szept. 26. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Mert mindenki mást szeret, de hogy miért nem tetszik nekik arra nem tudnak normálisan válaszolni.
2022. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mert divatos. Amit sokan szeretnek, az a trollok csak sz*r lehet: League of Legends, Call of Duty, FIFA, NBA, Minecraft, Genshin Impact, stb. Amit milliók élveznek és szeretnek, az csak gagyi lehet, szerintük.

Én a ko-op részébe (Save the World) több száz órát beletoltam, de a BR is kiváló lett, csak nem az én műfajom.

2022. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

"Az ilyen játékok mint a Pubg, Counter Strike, Valorant, Halo, Lol, stb soha nem fognak felérni a Fortnite szintjére"

Eddig még-még azt hittem, hogy komoly a kérdés...

2022. szept. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

A magadfajták miatt. Akik meg vannak győződve róla, hogy a Fortnite tojta a spanyol viaszt, és túlbuzgó toxicizmussal ítélik el a puszta felvetést is, hogy a Fortnite nem a világ legjobb játéka, és pont. A Fortnite fogta az éppen népszerű battle royal műfajt, tett bele egy extra csavart, és megspékelte egy rajzfilmszerű grafikával. Ennyi. Nem több, nem kevesebb. Van akinek bejön a Fortnite-os csavar a battle royal műfajon, van akinek nem. Az elfogultságodról ékesen árulkodik, hogy olyan játékokat írsz le, mint a Counter Strike, vagy a League of Legends, amik lényegében műfajteremtő játékok, hogy a Halo-ról már ne is beszéljünk. Ezek játéktörténelmet írtak, múlt időben. A Fortnite-nak még ki kell állnia az idő próbáját.


Az pedig, hogy mindezek után olyan címeket tekintesz "versenyképesnek", mint az Overwatch, aminek úgy haldoklik a rajongótábora, hogy most adják ki a második részt, vagy a Splitgate, amiről személy szerint nem is hallottam, de a steamdb adatai alapján más sem nagyon, csak tovább tetézi, hogy menniyre nem vagy képben a játékvilággal.


Mellesleg a kérdésed nem kérdés, hanem egy ürügy arra, hogy papolj, szóval jelentettem a kérdést.

2022. szept. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyan azt csinálod, mint akik a Fortnite-t szidják. Gratulálok. Kérdezd meg magadtól, miért érzed felsőbbrendű játéknak a többitől.


Abba lehetne már hagyni ezt a fajta f...méregetést. Mindenki játsszon azzal, amivel akar és tetszik neki, és hagyjon békén mindenki mást, aki mással játszik. Annyival szebb lenne a bolygó, ha abba fektetnénk az energiát, amit szeretünk, és nem abba, amit utálunk.

Képes voltál egy ilyen hosszú kérdést leírni emiatt, ahelyett, hogy játszanál.


Már én is túl sok időt és energiát pazaroltam erre a kérdésre....

2022. szept. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja csak sajnos engem meg idegesít az, hogy egyetlen barátom sincs akivel tudnék Fortnitezni mert mindenki azt mondja, hogy szar és mindenki csak azokkal a játékokkal játszik amiket fent is írtam amik nincsennek a Fortniteval egy szinten!
2022. szept. 27. 02:10
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Igy van, nincs egy szintén. Mivel a felsoroltak java része magasabb szinten van, mind látványvilág, kivitelezés és történet szempontjából.
2022. szept. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#7: Pubg, Counter Strike, Valorant, Lol, ezek közül melyiknek is van története?
2022. szept. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
#8 A Valorantnak és a LoL-nak megvan a maga lore-ja, a LoL-nek igencsak extenzív, ráadásul. De amúgy ügyes vagy, kiragadtál egy három elemű felsorolásból egyet, és úgy tettél, mintha a másik kettő nem létezne.
2022. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9: A lore nem azonos a történettel.

Az a három elem pedig négy, ha már ennyire szeretsz számolni.

2022. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!